péče o pleť: řešení pro tmavé kruhy pod očima a opuchlé oči

Ať už je příčina několik dlouhých dní nebo příliš mnoho neklidných nocí, tmavé kruhy a opuchlé oči může nechat vypadat a cítit, jako byste byli v propadu. Stříkající studenou vodu na obličej nebo popadat korektor není odpověď. Existují mnohem účinnější způsoby, jak rozbalit ty undereye tašky a zabránit oční otoky.

Takže to, co způsobuje ty otravné tmavé kruhy pod očima? Není to jen (nebo dokonce většinou) tvrdé životní sponky, jako je kofein, tabák, nebo nedostatek spánku. Ztráta tuku pod okem, zlomený cév a zvýšená melanin – nebo hyperpigmentace – jsou hlavními viníky.

Rozjasní vaše oči s těmito pravý a vyzkoušený odborných opravných prostředků.

Názory vyjádřené v této části jsou z odborné i samotné specialisty. Neodrážejí názory a nebyly přezkoumány lékaře nebo jakéhokoli člena redakce pro přesnost, zůstatku nebo objektivity. není náhradou za odbornou lékařskou pomoc, stanovení diagnózy nebo léčbě. Nikdy zpozdit nebo ignorovat hledají odbornou lékařskou pomoc od svého lékaře nebo jiného poskytovatele zdravotní kvalifikovaný kvůli něčemu, co jste četl dál. nepodporuje žádnou konkrétní produkt, službu nebo léčbu. Pokud si myslíte, že máte okamžitou lékařskou pomoc, kontaktujte svého lékaře nebo vytočit 911 okamžitě.