školním dvoře hry, které fungují jako skvělé cvičení pro dospělé

Vanessa Voltolina

Pro mnoho lidí, fráze “žádná bolest, žádný zisk” kroužky pravda, pokud jde o zdraví. Ne, nemluvíme o fyzickou bolestí. (Doufáme, že ne, tak jako tak.) Mluvíme o nudě. Opravdu, jak vzrušující je to dělat 30 minut na běžeckém pásu nebo eliptické? Ano, je to dostane úkol, ale je to také trochu monotónní a nevýrazný – a možná to je jedním z důvodů, proč se čtyři z pěti mnoho lidí na celém světě nepoužívají své tělocvičně členství.

Pamatuji si, když cvičení býval zábavný? Jo, naše 9-year-old samy ho měl pravdu, když to přišlo k vybrání. Že 30 až 60 minut zasedání blaženosti v polovině školního dne nám pomohla zůstat fyzicky zdravá a vypustit nahromaděnou energii, taky. (Čas Vybrání bylo také prokázáno ke zlepšení paměti, větší zaměření a posílení schopnosti řešení konfliktů v děti. Jen sayin “.) Tam také se zdá být spojení mezi naší úrovní štěstí a množství současné době jsme venku …

Takže, posbírat své přátele, kanál své vnitřní dítě a cítit spáleninu s těmito školním inspirovaný tréninku. (Pokud není uvedeno jinak, všechny odhady kalorie vypalování jsou založeny na 30 minut cvičení pro 160 liber osobu.)

Vypuknout křídu a vytvořit peklo deska na chodníku (nebo zjistit, jestli je tu prepainted jeden v místním hřišti). Toto srdce -pumping cvičení může spálit mezi pěti a 15 kalorií za minutu, v závislosti na vaší hmotnosti a poskakování sílu.

Tento full-tělesné cvičení je schopna provést vypalovací kolem 500 kalorií za hodinu a zahrnuje pohybující se boky a zapojit své čtyřkolky. Jen jedna změna od verze dětského: Investujte do váženého obručí, ne lehkým plastovým, aby využívali všech výhod cvičení.

Skákání přes švihadlo je stará píseň, ale cukrovinka – vše, co potřebujete, je váš věrný švihadlo, trochu prostoru a pár tenisek (a dobrou sportovní podprsenku, pokud jste žena). Po pouhých 30 minutách, budete sežehl až 430 kalorií! Ne švihadlo? Žádný problém. Získejte zábavné dechu cvičení provedením tajtrlíci v krocích po 10 minutách po celý den. (A půl hodiny záchvat intenzivního skákání můžete odstřelit 280 kalorií).

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …