spánek studium testy (Polysomnogram)

Porucha spánku Trends

Spánek studie nebo polysomnogram (PSG) je test, který elektronicky přenáší a zaznamenává konkrétní pohybové aktivity, zatímco spíte. Nahrávky stát údaje, které jsou analyzovány kvalifikovaným odborníkem spánku zjistit, zda trpíte poruchou spánku.

Existují čtyři druhy studií spánku, včetně

Každou noc, za posledních 10 let, Traci Coulter se snažil spánku. Minut klíštěte, pak hodinách. Coulter začne rozčilovat o ní seznam úkolů na další den a všechny její povinnosti jako public relations výkonné moci. Aby toho nebylo málo, ví popelářský vůz je už na cestě na 3 hod a bude ji probudí – myšlenku, že jen dělá ji více úzkosti; “Je to neustálý koloběh nedostávají ostatní, že musím, a to způsobuje takovou úzkost pro mě,” říká Coulter, 38, který žije v New Yorku …

V noci z vašeho spánku studie, budete přiřazen vlastní ložnici ve spánkové centru nebo v nemocnici. V blízkosti ložnici bude centrální monitorovací oblast, kde technici monitorovat spící pacienty.

Ty budou napojeny na zařízení, které může vypadat nepohodlné. Nicméně, většina pacientů usnout s malou nesnází.

Během spánku studie, bude povrchové elektrody kladen na obličej a vlasovou pokožku a pošle zaznamenané elektrické signály do měřicího zařízení. Tyto signály, které jsou generovány váš mozek a svalovou činnost, jsou pak zaznamenány digitálně. Pásy budou umístěny kolem hrudníku a břicha měřit dýchání. Obvazový podobné oxymetr sonda bude kladen na prst k měření množství kyslíku v krvi.

Diagnostický PSG přes noc: Obecná monitoring spánku a různých tělesných funkcí během spánku, včetně dýchání, hladiny kyslíku v krvi, srdeční rytmus a pohyb končetin; Diagnostické denní násobek spánek Test latence (MSLT): The MSLT se používá k diagnostice narkolepsie a měřit míru ospalosti během dne. Měří, jak rychle usnout v klidném situacích během dne. To také sleduje, jak rychle a jak často zadáte REM spánek. Aby bylo zajištěno přesné výsledky, je prováděna na ránu po PSG diagnostického přes noc; Dva noc vyhodnocení PSG a CPAP titratio; CPAP (kontinuální pozitivní tlak v dýchacích cestách) je spánková apnoe léčba, která zahrnuje dodávku vzduchu do dýchacích cest pomocí speciálně navrženého nosní maska. Na první noci dvě noci protokol, je prováděno všeobecném sledování a diagnostické vyšetření. Je-li zjištěno, spánková apnoe, vrátí se pacient pro druhou noc určit potřebný CPAP tlak potřebný pro zmírnění apnoe; Split-noční PSG s CPAP titrace: Split-noc PSG se provádí v případě, že středně těžké až těžké spánkové apnoe bylo objeveno nebo silně podezřelý během první části noci pracovny. Druhá polovina noci se používá ke stanovení potřebné CPAP tlak potřebný pro zmírnění apnoe.