Čípky: to, co léčí a jak je používat

Lék může dostat do vašeho těla v několika různými způsoby. Můžete spolknout pilulku, vypít tekutinu, nebo dostat šanci. Čípek je další způsob, jak dodat lék. Je to malé, kulaté nebo kuželovitý objekt, který jste dal ve svém těle, často do svého dna. Jakmile je uvnitř, to taje nebo se rozpouští a uvolňuje svou léky.

Mohou být potraviny lék? Někdy ano. Je to jasné, v posledních letech, že to, co jíte mohou být vysoce účinné při prevenci nebo couvání nějaké zdravotní problémy, zejména chronické zácpy; Zácpa je příznakem, není nemoc. Pokud chcete, bezpečnou a účinnou dlouhodobou úlevu od chronické zácpě, nemusíte hledat dál, než regálů vašeho obchod s potravinami. Stovky potravin a produktů rostlinného původu vláken jsou k dispozici pro zmírnění zácpy – přirozeně.

Čípky mají základ vyrobený z látek, jako je želatina nebo kakaové máslo, která obklopuje léčivo. Vzhledem k tomu, teplo vašeho těla taje vnější, lék pomalu uvolňuje.

Různé typy čípků jít do konečníku, vaginy, nebo kanál, který vyprázdní močový měchýř, nazvaný močovou trubici. Někdy se léčit oblast, kam je dát dovnitř. Nebo lék vstřebává do krve a cestuje do jiných částí těla.

Rektální čípky jít ve své spodní části. Jsou to asi palec dlouhé a mají zaoblený nebo kulka-formoval špičku. Dalo by se s nimi zacházet

Vaginální čípky jsou oválného tvaru. Můžete je použít pro

Uretrální čípky jsou vzácné. Je tu jen jeden druh, MUSE, které muži s problémy s erekcí může použít, aby se drogové alprostadil. Čípek je o velikosti zrnka rýže.

Možná budete potřebovat čípek, pokud

K tomu, aby v rektální čípek