doplňky pro artritidy a bolesti kloubů

David Kiefer, M; na 06. června, 2014

Mnoho lidí se vitamínů a doplňků, aby pomohli zmírnit bolesti kloubů a artritidu. Jak účinné jsou tyto doplňky? Zde jsou tipy, které vám pomohou vybrat ty správné doplňky pro vaše klouby.

Artritida Bolesti kloubů: Doplňky stravy a bylinky

Některé doplňky mohou pomoci zvládat bolest kloubů od artritidy. Glukosamin, chondroitin, omega-3, a zelený čaj jsou jen některé z nich.

Glukosamin

Glukosamin; pomáhá udržovat chrupavky v kloubech zdravých a může mít protizánětlivý účinek. Hladiny přírodní glukosamin klesnout ve vyšším věku; Omega-3 mastné kyseliny

Omega-3 mastné kyseliny, nalezené v rybím tuku a jiných potravin, povzbudit tělo produkovat chemické látky, které pomáhají řídit zánět. Tento dodatek může pomoci zmírnit ztuhlost u osob s revmatoidní artritidou.

Zelený čaj

Zelený čaj obsahuje látky, které mají silné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, které mohou být užitečné v boji proti bolesti připojit.

vitamin D

vitamin; Je pro lidi s bolestí kloubů velmi důležité. Výzkum ukazuje, že lidé s nízkou hladinou vitamínu D může mít větší bolesti kloubů.

Vápník

Calciu; je minerál, který pomáhá vaše klouby, stejně jako vaše kosti. Vápník dává své tělo surovině je třeba zachovat jeho strukturu.

Informace o vitamíny a doplňky

Víte, jak vyhodnotit vitamínů a doplňků? Existuje tolik vitamíny, doplňky, a bylinných výtažků na policích. Pomocí těchto tipů, aby zjistili, které z nich mohou být pro vás to pravé.

Bezpečné horní limity pro vitamíny a minerály

Když přijde na vitaminy a minerály, kolik byste měli vzít? Zjistit bezpečné horní limity pro vitaminy, které užíváte, stejně jako doporučenou denní dávku můžete potřebovat.

Pokud jde o rostlinné stravy, zeptejte se svého lékaře o tom, kolik byste měli vzít. Můžete také sledovat doporučení výrobce.

Vitamin a Dodatek Slovníček pojmů: společné definice

Tento slovníček nabízí jednoduché definice běžných termínů, jako jsou antioxidanty, rozpustné v tucích nebo phytochemicals. Zjistěte, co ve skutečnosti znamená žargon.

ZDROJE

Artritida nadace: “Tip-off Rip-off, společné terapie je třeba zvážit, dodatek Guide-Artróza, doplňků, aby se zabránilo.”

Natural Standardní: “Úřad na integrativní medicíny.”

Robert Bonakdar, MD, ředitel managementu bolesti u Scripps Centra pro integrativní medicíny.

Harvard Health Publications: “Online lékařský slovník.”

FamilyDoctor: “Vitamíny a minerály: Co byste měli vědět” a “vitamínů rozpustných v tucích.”

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …