malé cíle s velkými odměnami pro diabetes 2. typu

diabetes Trends

Chcete-li spravovat diabetes 2. typu, malé věci mohou přidat až, v dobrém slova smyslu. Tím, že malé kroky, můžete zlepšit své zdraví kousek po kousku, aniž by se snažil být dokonalé, nebo jak se ohromen.

Zde je pět zvládnutelné cíle, střílet

Nejlepší Dieta Tipy Ever – 22 způsobů, jak zůstat na trati

Můžete vidět ideální váhu jako 30, 40, nebo více liber lehčí, než si právě teď. Ale vy nemusíte ztrácet že hodně, aby se rozdíl pro své zdraví.

Výzkum ukazuje, že ztrácí 5% své hmotnosti navíc se budete méně pravděpodobné, že si srdečních onemocnění tím, že zlepší krevní tlak, hladinu cukru v krvi, a HDL cholesterolu (dobrý druh).

Takže začít tím, že se zaměří na ztráty, že 5% a udržet ho. Později můžete vytvořit z tohoto úspěchu. Mnohé studie prokázaly, že změny životního stylu, jako je cvičení a hubnutí jsou nejúčinnější a nejbezpečnější způsob, jak spravovat diabetu 2. typu.

Vláknina vám pomůže pocit sytosti a kontrolovat hladinu cukru v krvi. Ale většina lidí nemá dostatek.

V průměru, mnoho lidí na celém světě získat asi 16 gramů vlákniny za den méně než polovina doporučení pro muže (30-36 gramů) a asi dvě třetiny toho, co by ženy měly dostat (25 gramů). Nedávná studie zjistila, že lidé, kteří jedli extra 7 gramů vlákniny za den snižuje riziko srdečních chorob. To je zvláště důležité pro vás, protože mají diabetes je onemocnění srdce s větší pravděpodobností.

Nemusíte se dostat vše, co vlákna najednou. Několik kousků ovoce, jako jsou banány spolu s jablkem v jeho kůži, získáno 7 gramů vlákniny. Jedna unce mandlí vás dostane v půli cesty. Zkuste celozrnných místo rafinovaných ty přidat několik gramů vlákniny na ranní cereálie nebo polední sendvič.

Víte, jak důležité je cvičení pro hubnutí a celkové zdraví, ale někdy dostat do posilovny, byť jen půl hodiny prostě není v kartách.

Dobrou zprávou je, můžete získat stejné výhody v tom, 10- nebo 15-minute cvičení bite-size jako vy z výkonu v 30-ti minutových intervalech.