příznaky pánevní infekce – přehled témat

Dámské zdravotní Trends

Abnormální vaginální krvácení s horečkou může být způsobena infekcí v pánevních orgánů. Během období, bakterie mohou cestovat až do pochvy do dělohy a vejcovodů a způsobit infekci. To je častější během menstruace, ale může nastat kdykoli v průběhu menstruačního cyklu.

Pánevní infekce jsou obvykle způsobeny bakteriemi. To je důležité pro léčbu infekcí pánve hned na

Sexuálně aktivních žen, zejména ti, kteří mají více než jednoho pohlaví partnera, je větší pravděpodobnost, že pánevní infekce. A riziko infekce se zvyšuje, pokud vás

Syndrom toxického šoku (TSS) je vzácné a závažný stav, který byl spojen s tampon použití. Důležitým příznakem TSS je vyrážka, která vypadá jako spálení od slunce, která se vyvíjí do 2 dnů od nástupu horečky 102 ° F (38,9 ° C) nebo vyšší. Dalšími příznaky mohou být bolesti hlavy, bolesti svalů, bolest v krku, zvracení, průjem, žaludeční křeče, hluboký slabost, zmatenost a známky šoku. Okamžitá lékařská péče je nutná v případě, syndrom toxického šoku je podezřelý.

Pokud máte příznaky pánevní infekce, nemají pohlavní styk až uvidíte svého lékaře. Tím se sníží riziko šíření možnou infekci svého partnera.

Bolest v pánvi, a to zejména při styku; Bad zapáchající poševní výtok; Krvácení mezi obdobími; Horečka.

Zabránilo zjizvení vejcovody. Zjizvení vejcovodů zvyšuje riziko mimoděložního těhotenství a může způsobit neplodnost; Zabránit šíření infekce do dalších částí těla; Snížit riziko přenosu infekce na svého partnera.

Měli nitroděložní tělísko (IUD) vložený v posledních 3 měsíců; Mají v anamnéze pánevní zánětlivé onemocnění (PID); Měli sexuálně přenosných infekcí (STI); Máte rakovinu nebo podstupují chemoterapii nebo radiační terapii; Máte cukrovku; Jsou HIV -pozitivní; Použití steroidů.