s příznakem nálezce: fyzické příznaky deprese – nohy / stop

deprese Trends

Když jste v depresi, bolesti svalů ve vašich nohou a chodidel může zdát, aby vyšel z ničeho. Nesmějí být v souvislosti s jakoukoli známou zranění nebo kmene, a jistě potřebovat lékařskou pomoc.

Chronická deprese postihuje každou část každodenního života, včetně sexu. To brzdí sexuální apetit, ale sex může zvýšit vaši náladu a je důležitý pro vztahy. A některé deprese léky mohou omezit vaše libido; Prolomení tohoto kruhu může být těžké; Jak se dostat ven z tohoto funk? Neexistuje žádná one-size-fits-all přístup. Ale tam jsou některé osvědčenou a pravdivé způsoby, jak úspěšně léčit deprese, aniž by zničil svůj sexuální život; Co je nejdůležitější, experti říkají, že je nikdy ukončit léčbu deprese ze strachu …

Mohl by vaše bolesti svalů souviset s depresí? Jedním ze způsobů, jak zjistit, je, aby symptom deník. Vytiskněte si tento příznak deník, a naplňte ji ven. Pak se ke svému lékaři diskutovat o tom, co může být příčinou vašich příznaků.

ZDROJ; David Baron, MSEd, DO, předseda psychiatrie na Temple University School of Medicine; “Symptomy srdeční choroby,” Porozumění bolesti v zádech; “Přehled artritidy, tělo ilustrace vytvořené exkluzivně pro Andy Matlock.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání