Sedm dieta hříchy

Četl jste všechny knihy; koupit celou pravou vitamin; víte, že buzzwords hledat na etiketách potravin. U všech norem, jste si jisti, vaše výživa vysvědčení by měly být naplněny samé jedničky.

Ale dříve, než začnete vložením zlaté hvězdy na váš dveře chladničky, dbát: odborníci výživu říkají, většina z nás si myslí, jíme hodně lepší, než jsme ve skutečnosti jsou.

“Je snadné koupit do některé docela populární výživových mylné – mýty a polopravdy, které v konečném důsledku nás najdete dělat mnohem méně zdravější jídlo, než si uvědomujeme,” říká New York University výživu Samantha Heller, MS, RD.

Chcete-li nastavit na pravou míru, Heller a dva kolegové ze sdružení dietetická nám dal misku na sedmi výživových chyb vy asi nevíte, že děláte – spolu s jistý-fire způsoby, jak se jim vyhnout.

Z ovocných šťáv z konzervy zeleninové polévky, snídaně vdolky až sedm obilí chleba, je to jednodušší, že vaše volby potravin jsou zdravější než ve skutečnosti jsou, odborníci říci.

“Pokud se štítek říká, že” Seven-zrno chléb, “to zní docela zdravé, ne? Ale pokud tento štítek se také říká” celozrnných “to není nutně bude nejzdravější chléb volbou byste mohli udělat,” říká Heller.

Stejně tak, když říká, že mnoho lidí si myslí, že jíst plechovku zeleninové polévky je tak výživné jako sestřelení plátování vegetariáni – aniž by si uvědomil, jak málo zelenina jsou uvnitř, a kolik živin jsou ztraceny při zpracování.

Další častou chybou: Dosazením ovocné šťávy pro celé ovoce.

“Jsou ovocné šťávy zdravější než soda? Ano. Ale oni jsou také koncentrované zdroje cukru, který nedáte nikde poblíž stejnou úroveň živin dostanete z celých plodů,” říká Bonnie Taub-Dix, MA, RD. A co víc, říká Taub-Dix, pokud se snažíte zhubnout, nebudete mít stejný pocit plnosti ze sklenice džusu, že budete od kusu ovoce.

“Místo toho, budete prostě vzít na spoustu kalorií – a pořád hlad,” říká Taub-Dix.

Řešení: Pokud je to možné, jíst celé, čerstvé a nezpracovaných potravin. Dokonce i když budete jíst v menších množstvích, budete pravděpodobně získat ucelené skupiny živin. Při nákupu balených potravin, dát alespoň tolik času na čtení etiket a výběru produktů jako vy při výběru sprchový gel či šampon.

Nepoužívejte jen předpokládat, výrobek je zdravá – i když je to v sekci zdravou výživou v supermarketu, “říká Heller.” Musíš číst etikety.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …