Nejlepší zmrazené večeře

Projděte se jakýkoliv supermarket mražené potraviny uličky a důkaz je jasný: mražená jídla jsou velké prodejců, kteří požadují více odkládacího prostoru než prakticky jakýkoli jiný typ zmražených potravin. Za starých standardní televizní večeře, zjistíte, etnické (zejména asijské), vegetarián, nízkokalorické, supervelkých, přírodní a bio jídla.

Úkolem je najít mražené pokrmy, které vás baví, které uspokojí svůj hlad, a nebudou sabotovat vaše úsilí hubnutí.

Neexistuje žádný dostat kolem něj. Při výběru zmrzlé jídlo, budete muset přečíst “nutriční hodnoty” panel na obalu, aby se ujistil, vaše volba je zdravý jedno. Takže dopřejte trochu času navíc na mražené potraviny uličce (nebo použijte níže svůj praktický seznam výběry).

Hubnutí kliniky stravovací plány předepisovat dvě úrovně mražených jídel: světlo zmrazené večeře, s méně než 300 kalorií a ne více než 8 gramů fa; a pravidelný zmrazené večeře, s 360-400 kalorií a maximálně 25 gramů tuku.

Zapište tato čísla dolů a vztahují se na ně při kontrole štítků. Samozřejmě, pokud je to možné, je nejlepší zvolit lehčí zmrzlé jídlo, s menším množstvím kalorií a tuku.

Zde je etiketa čtení tip: Ujistěte se, že jste zkontrolovat velikost porce, uvedené na samém vrcholu nutričním označení. Někteří výrobci vychytralí měřit část jako něco méně než celý obsah krabice.

Jako obecné pravidlo, podívejte se na předkrmy, které obsahují velké množství zeleniny. Ty mají tendenci být nižší obsah kalorií a vyšší obsah vitaminů a minerálních látek, jakož i vláken (která pomáhá naplnit vás). Rozhodnout se pro hnědé rýže nebo celozrnných kdykoli je to možné, a zvolte libové maso, ryby, nebo kuře.

Některé zmrazené večeře jsou načteny s obsahem tuku, sodíku a kalorií. Lepení s lehčími verzemi (například Lean kuchyně, zdravá volba, inteligentních z nich) je obvykle sázka na jistotu. Ale nejsou tam žádné záruky. Stále je nutné si přečíst etiketu, aby si byli jisti.

Pokud se díváte sodík, je třeba zvýšená opatrnost mražená jídla. Moje rada pro každého, je podívat se na jídlo s méně než 800 miligramů sodíku (to je asi třetina z celodenní doporučenou přidělování). Pokud jste na dietě s nízkým obsahem sodíku, rozdělit celkový počet sodíkových miligramů doporučených za den třemi. Pak použijte toto číslo jako vodítko při výběru zmrazené předkrmy.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky