salepové: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Couillon de Chien, Couillon de Renard, Cuckoo Flower, Damette, Folle femelle, Levant Salep, Morion, Orchid, Orchis Bouffon, Orchis přilbice, vstavač mužský, Orchis morio, Petite Dame des Pras, Sahlep, Salep Orchid, Saloop, Satirion femelle, Satyri ..; Viz Všechny názvy Couillon de Chien, Couillon de Renard, kukačka květina, Damette, folle femelle, Levant salepové kořeny, Morion, vstavač, Orchis Bouffon, Orchis přilbice, vstavač mužský, Orchis morio, Petite Dame des Pras, Sahlep a salepové orchidej, Saloop, Satirion femelle, Satyrion, Soupe to VIN; Anonymní

Salep je rostlina. Kořen (tuber), v prášku a přidá se do vody, se používá jako lék; Lidé berou Salep pro zažívacími problémy, včetně pálení žáhy, plyn (nadýmání) a zažívací potíže. Salepové kořeny se také používá pro průjem, a to zejména u dětí.

Salep obsahuje sliz-jako substance, které by mohly pomoci uklidnění zažívacího traktu.

Nedostatečná Evidence fo; Průjem; Pálení žáhy; Střevní plyn (plynatost); Špatné trávení; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost salep pro tyto účely.

Salep může být bezpečné pro většinu lidí, ale možné nežádoucí účinky nejsou známy; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití salep během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci o Salep interakce

Příslušná dávka salep závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro salep. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese