subklinická hypotyreóza – přehled témat

Dámské zdravotní Trends

Lékař diagnostikuje mírné nebo subklinická hypotyreóza, přes anamnézy a fyzikálního vyšetření. Pokud má lékař podezření, že máte subklinickou hypotyreózou, budete muset laboratorní testy k potvrzení diagnózy.

Tím Maura Kell; V poslední době se nové show s názvem odkráčel: Někdo se dívá, která měla premiéru na kanálu Investigation Discovery. V průběhu šesti epizod, program líčí příběhy mužů, kteří neúnavně bývalé partnery, nebo sousedů, nebo relativní cizince – a poskytuje některé vhled do své zvrácené motivy. Detaily První epizoda vztah mezi Peggy Klinke a Patrick Kennedy, muž, kterého kdysi považován za lásku svého života – kdo by nakonec zabít …

Někteří lidé se subklinickou hypotyreózou mohou pozitivní test na protilátek proti štítné žláze. Tyto přejděte na Hashimotova tyreoiditida, což může způsobit postupnou ztrátu funkce štítné žlázy.

Subklinické hypotyreózy je třeba pečlivě sledoval. Asi 1 z 10 lidí, kteří mají mírné hypotyreózy bude pokračovat mít hypotyreóza do 3 let. 1

Některé studie prokázaly, že starší dospělí se subklinickou hypotyreózou mohou být více pravděpodobné, že došlo k srdečnímu selhání. Je však zapotřebí dalšího výzkumu.

Žádné příznaky nebo mírné příznaky hypotyreózy. Příklady jsou únava, studený intolerance, konzistentní zvýšení tělesné hmotnosti, deprese, nebo paměťové problémy; Mírně vysoká thyreotropní hormon (TSH) úrovni; Normální tyroxin (T4) úrovni.

Výzkum neposkytuje jasný důkaz na podporu léčby každého člověka, který má subklinické hypotyreózy. A mnozí lékaři nesouhlasí, zda by měl být léčen. Při rozhodování o léčbě subklinické hypotyreózy, vy a váš lékař hovořit o výhodách léčby (snížení příznaků) ve srovnání s náklady na léky a monitorovacích příznaků. Některé studie ukázaly, že léčba subklinické hypotyreózy může snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Je však zapotřebí dalšího výzkumu.