zvládání stresu: řízení svého času

Time management je způsob, jak najít th; čas pro všechny věci, které chtějí a potřebují udělat. To vám pomůže rozhodnout whic; věci jsou naléhavé a které mohou počkat. Učit se, jak spravovat své tim; aktivity a závazky, může být těžké. Ale přitom můžete vytvořit svůj LIF; snazší, les; stresující, a smysluplnější.

Můžete začít managin; Váš čas upřednostněním úkoly, controlling otálení a správu tě; závazky.

Udělejte si seznam všech svých úkolů a činností za den nebo týden. nastavování; hodnotit tyto úkoly podle toho, jak důležité nebo naléhavé jsou.

Poté, co jste svůj seznam a hodnotilo položky, tenký; o tom, jak tráví svůj čas. Pokud se postarat o důležitých úkolů; včasné způsobem, nebudete mít tolik naléhavé úkoly na starosti. Například, i; platíte své účty, když je dostanete, nebudete muset žonglovat své finance; a spěchat platit účty dnem jejich splatnosti.

Přemýšlejte o tom, Ho; můžete přesměrovat svůj čas na činnosti, které jsou důležité a smysluplné t; vy. Jste tráví spoustu času na věci, které nejsou důležité nebo naléhavé; Možná, že tam jsou věci, které nepotřebujete dělat vůbec.

Čím více stresující o; nepříjemný úkol, tím větší je pravděpodobnost, že to odkládat. To jen zvýšení; Váš stres. Možná budete chtít vyzkoušet tyto tipy pro controllin; otálení

Pokud zjistíte, tip, který pracuje pro vás, zůstat s ní. Ove; Čas budete získat důvěru, že můžete porazit otálení zvyk.

Možná ještě proklouznout a někdy ocitnete uvedení věc; off. To je v pořádku. Neobviňujte. Důvěra a pozitivní myšlení ca; pomohou dostat zpátky na trať.

Oba příliš mnoho a příliš málo povinnosti mohou LEA; stresovat se.

Pustil se commitmen; neznamená vzdát. To znamená, že učení, co je pro vás důležité, recognizin; že máte limity a rozhodování o tom, jak chcete trávit svůj čas. Zde Ar; Několik tipů pro pouštění

Tvorba závazky, může to být jen; těžké, jak nechat je jít. Lidé, kteří jsou ve stresu mají tendenci mít taky člověk; závazky namísto příliš málo. Ale někdy stres pochází z nedostatku kyslíku; závazek. Pokud potřebujete větší nasazení ve svém životě, přemýšlet o tom, co je mos; pro vás důležité. Když jste připraveni spáchat

Kathleen Romito, MD – Rodinný Medicin; Steven Locke, MD – Psychiatrie

14.listopadu 2014