kožní testy na alergie

alergie Trends

Aby se zabránilo alergické reakce, je třeba vědět, že jste alergičtí na. kožní testy jedním ze způsobů, lékař může zkontrolovat, co způsobuje vaše příznaky.

Larissa Stouffer z Melrose, Mass., Obvykle kýchá ne jednou, ne dvakrát, ale třikrát. Ona kýchne, když se dostane do auta, jestli je to slunečno venku, ale ne, když je zataženo, její táta dělá totéž. A jakmile se objeví nějaké mátový žvýkačku do úst, z přichází achoo; Stouffer, 30, není jediný, kdo má nestálou nosem. Mnoho lidí kýchání při zvláštních okamžicích – například po cvičení, vytrhávání obočí, na slunci, nebo po sexu; Zde jsou důvody, proč by zahození …

Že reakce je, jak se lékař může říct, že jste alergičtí na něco. Když máte alergii, bude váš imunitní systém začne tvořit protilátky a vyrazil chemikálie odrazit spoušť.

Tyto kroky se liší v závislosti na tom, jaký typ testu máte. Existují tři hlavní způsoby, jak získat alergenů reagovat s vaší pokožkou.

Scratch test, také známý jako test propíchnutí nebo prick: Za prvé, bude lékař nebo zdravotní sestra podívat na kůže na předloktí nebo zad a čistit s alkoholem. Budou označit a označit oblastí na kůži s perem. Pak budou kápněte kapku potenciálního alergenu na každém z těchto míst. Dále budou se propíchněte vnější vrstvu pokožky nechat alergenu. (Není to záběr, a to nebude vás krvácet.)

Intradermální test: Po oni se dívají na a čištění pleti, bude lékař nebo sestra aplikovat malé množství alergenu těsně pod kůži.

Patch test: Váš lékař mohl dát do styku s alergenem na náplasti a pak držet, aby se na paži nebo dozadu.

Naplánovat hodinové schůzky. Přesazování část poškrábání a intradermálních testů trvá asi 5 až 10 minut. Pak budete čekat asi 15 minut, abyste zjistili, jak vaše pokožka reaguje.

Epikutánní testy trvat delší dobu, a dvě návštěvy svého lékaře. Budete muset nosit náplast po dobu asi 48 hodin v případě, že máte opožděné reakce na alergen.