Okořeňte si letní grilování a pikniky

Chcete přidat zdravé prskání na letní grilování a pikniky, aniž by byla obětována chuť? Je to možné díky zúčastnila celá řada složek a myšlenek míchání v americkém tavícím kotlíku.

Středního východu nebo Mediterranean hummus. Tato pasta z cizrny pyré, citron, sezamový tahini, oleje a koření mohou být podávány jako dip nebo šíření pro zeleninu, sušenek a chleba. Hummus s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, a často obsahuje málo nebo žádné nasycené tuky, cholesterol, nebo cukry; Jicama. Peel a nakrájet tuto nízkokalorický tropický kořen jíst syrové, sypané na svých pravidelných salátů, nebo restované se zeleninou. Toto křupavé a sladké zeleniny, který je také známý jako mexický brambor nebo čínské tuřín, je vynikajícím zdrojem vitamínu C; Jamajský horkou omáčkou. Bez tuku nebo kalorií, tento silný směs tropických paprik může přidat Caribbean kop na grilované libové maso.

Citronová šťáva, červený pepř, sůl a všichni mnoho Indů je třeba přidat elán do kukuřičný klas; Latinské mnoho lidí na celém světě používají rajčata, koriandr, Jalapeño, cibuli, česnek, sůl a vytvořit chutné salsas; Někteří Keňané naklepeme a oživit maso s marinádou přes noc olivového oleje, octa nebo citronové šťávy, a koření (mletý pepř, hřebíček a rozmarýn mezi nimi).

Nebojte se, nemusí to nutně znamenat vzdát své oblíbené potraviny nebo zotročení přes komplikovanou receptu.

“Můžete mít tradiční grilování a pojmout všechny své přátele se stejnými základy – hamburgery, maso, kuřecí maso, salát a kukuřice – a sezóny s mnoha různými zálivkami a doprovody,” vysvětluje Lisa Dorfman , MSRD, národní mluvčí Asociace dietetická (ADA), a autor tropického stravy.

Většina hlavních obchodů s potravinami mají práškové koření, salsas, omáčky, koření, nápoje, ovoce a zelenina ze všech kultur, které lze snadno sloužit s grilem a piknik oblíbené.

možnosti zahrnují

Můžete dokonce použít známé ingredience k vytvoření exotické pokrmy, jejichž průběhu mohou obě intriky a uklidnit nejkonzervativnější hosta

Chcete-li opravdu zapůsobit na své rodině a přátelům, přinést něco zcela jiného, ​​než piknikový stůl.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky