screening rakoviny varlat (pdqто): screening [] -O tomto souhrnu PDQ

Účelem tohoto shrnutí

Incidence a Mortalit; Odhaduje se nové případy a úmrtí žlučníku (a další operace žlučových cest) rakovinu ve Spojených státech v roce 2014 [1; Nové případy: 10,650; Úmrtí: 3630; Rakovina, která vzniká ve žlučníku je neobvyklé; Klinická Feature; Mezi nejčastější příznaky způsobené rakovinou žlučníku jsou žloutenka, bolest a horečka; Histopatologická a diagnostický; U pacientů, jejichž povrchní rakovina (T1 nebo ohraničené na sliznici) se objevil na patologické vyšetření …

Recenzenti a aktualizace

Tento přehled je pravidelně přezkoumávána a v případě potřeby aktualizován screening PDQ a prevenci redakční rady, která je redakčně nezávislá na National Cancer Institute (). Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje politické prohlášení, nebo o National Institutes of Health (NIH).

Členové rady prohlédnout nedávno publikovaných článků každý měsíc určit, zda článek by měl

Změny souhrny jsou provedeny na základě dohody procesu, ve kterém členové představenstva vyhodnotit sílu důkazů v publikovaných článků a zjistit, jak by měl být tento článek v souhrnu.

Jakékoliv připomínky nebo dotazy týkající se souhrnu obsahu by měl být předložen Cancer.gov prostřednictvím webových stránek své kontaktní formulář. Nekontaktovali jednotlivé členy představenstva s dotazy nebo připomínky k shrnutí. Členové správní rady nebude reagovat na jednotlivé dotazy.

Úrovně důkazu

Některé z referenčních citací v tomto souhrnu jsou doprovázeny level-of-důkazů označení. Tato označení jsou určeny k pomoci čtenářům posoudit sílu důkazů podporujících používání konkrétních zásahů či přístupy. PDQ Screening a prevence Redakce využívá formální důkazy hodnotící systém ve vývoji svých level-of-důkaz označení.

Oprávnění používat tento souhrn

PDQ je registrovaná ochranná známka. I když se obsah dokumentů PDQ může být libovolně použity jako text, není možné, pokud je uveden v celém rozsahu a je pravidelně aktualizován identifikován jako PDQ Souhrnné informace rakoviny. Nicméně, autor by bylo povoleno napsat větu, například ” ‘s PDQ informační rakovina souhrnu o prevenci rakoviny prsu uvádí rizika stručně: [patří výňatek ze shrnutí].”