sprinty: full-tělesné cvičení spalovat tuk

Obi Obadike

Už jste někdy sledovali stopy setkat v televizi a byli překvapeni, jak vymodeloval sprinteři jsou? No, nemusíte dostat tělo jako že právě probouzí a vyvalit z postele ráno. Tyto drcené physiques mluvit s neuvěřitelnými účinky spalování tuků ze sprintu tréninku a cvičení. Není divu, že sprintovat získává popularitu mezi celebrity, kteří chtějí zůstat ve formě.

Sprintovat je jedním z nejvíce výbušných cvičení můžete udělat. Je to kompletní, celkem-tělesné cvičení – zaměřit se na zadek, boky, hamstringy, čtyřkolky, telata a abs – která staví dlouhé, štíhlé svaly. Ve skutečnosti, mnoho profesionálních atletů začlenit sprinty do jejich výcviku z tohoto důvodu.

Sprintovat také podporuje spalování tuků a zvyšuje rychlost metabolismu několik dní po tréninku, což je jev známý jako přebytečné post- spotřeba cvičení spotřeba kyslíku (EPOC) efekt. EPOC – také známý jako “Afterburn” – umožňuje pokračovat v spalování kalorií dlouho po cvičení je u konce.

Sprintovat je pravděpodobně nejlepší způsob, jak tón nohy a zadek bez zahrnutí jakékoliv cvičení se zátěží. Nechápejte mě špatně: dřepy, výpady a dřepy hack jsou všechny skvělé způsoby, jak trénovat své nohy, ale sprint je vynikající alternativou. Všichni jsme nudit někdy chodit do posilovny každý den a zvedání závaží stejné znova a znova, a sprintovat je skvělý způsob, jak změnit věci do pořádku a dostat ven. Vše, co potřebujete, je skladba nebo plochý, travnatý povrch.

Nemusíte běžet sprint nejvyšší možnou rychlostí pro získání kvalitní trénink. Ve skutečnosti jsem vždy nějaký dělá sprint cvičení při rychlosti 75 procent nebo méně, aby nedošlo ke zranění. Vaše tělo není podmíněna běžet plnou rychlostí, a nechcete tahat ochromit nebo třísla svaly.

Pokud chcete opravdu tlačit své tělo, přidat další kardio součást vašich sprintech. Přišel jsem se speciálním tréninkem, který dělá jen to. Říkám to Sprint Burpees. Sprint Burpees nejsou snadné, ale oni vám pomůže spálit více kalorií, budování svalové hmoty a zvýšit vytrvalost. Tato týdenní cvičení spálí minimálně 500 až 700 kalorií

Dělat osm na 100 metrů sprint na 50 až 60 procent své maximální rychlosti. Po každém sprintu, pěšky zpět na startovní čáru a do 5 Burpees před spuštěním dalšího sprintu. (40 burpees celkem)

Opakujte pondělní trénink, ale zvýšení počtu 100 metrových sprinty až 10. (50 burpees celkem)

Opakujte cvičení, tentokrát zvýšil na 12 100 metrech sprintech. (60 burpees celkem)

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …