chirurgické typy vlasů restaurování, co se stane,

Většina lidí zvažuje chirurgický obnovu vlasů si nejsou vědomi rozsahu a úskalí tohoto lékařského oboru. Zatímco někteří pacienti mohou pochopit základní vědu za tyto postupy, málo jsou si vědomi estetikou a uměním, které je mají plnit dobře. A ne všichni lékaři, kteří tvrdí dělat postup jsou stejně kvalifikovaní jako by snad mělo být.

Honosné marketing a vysokotlaké prodejní hřiště dominují pole, takže skutečně objektivní a racionální rozhodování někdy obtížné. Obecně lze říci, obnovu vlasů nebo transplantace je nakládáno ne tolik jako lékařská specialita, že je i ten, který slouží pacientům, ale jako podnikání, které slouží spotřebitelům.

restaurování vlasy zahrnuje chirurgické a nonsurgical technik. Chirurgické obnovu vlasů zahrnuje transplantace vlasů a jiné techniky, včetně těch, které nejsou doporučeny asociací vypadávání vlasů. Transplantace vlasů je nejvíce doporučil technikou v chirurgické obnovu vlasů.

Ahla plně souhlasí s chirurgickou péči o vlasy pro ty kandidáty, kteří mohou těžit z postupu. Je důležité poznamenat, že existuje jen hrstka kvalifikovaných lékařů a chirurgických štáby provádějících obnovu vlasů chirurgický zákrok v USA i ve světě. Vyplatí se naučit, které otázky se ptát během konzultací, jakož i co se zaměřit a čeho se vyvarovat při výběru obnovu vlasů chirurg.

Publikovaná dne 1. března 2010

 ze sdružení vypadávání vlasů