Léčba rakoviny malé střevo (pdqто): [] -treatment možností pro malé karcinomu střeva

Tenké střevo Adenocarcinoma

Incidence a Mortalit; Odhaduje se nové případy a úmrtí z penisu (a dalších mužských pohlavních) rakovinu ve Spojených státech v roce 2014: [1; Nové případy: 1,640; Úmrtí: 320; Rizikový faktor; Penilní rakovina je vzácná ve většině vyspělých zemích, včetně Spojených států, kde je sazba je nižší než 1 na 100 tisíc mužů ročně. Některé studie naznačují souvislost mezi lidským papilomavirem (HPV) infekce a rakovina penisu. [2,3,4,5] Pozorovací studie prokázaly nižší výskyt penisu …

Léčení adenokarcinomu tenkého střeva, které nemohou být odstraněny chirurgicky, mohou být tyto

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií, ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s adenokarcinomem tenkého střeva. Pro více konkrétních výsledků, upřesnění vyhledávání pomocí dalších vyhledávacích funkcí, jako je umístění hlavního líčení, druhu léčby, nebo název léku. Promluvte si se svým lékařem o klinických studiích, které mohou být pro vás to pravé. Obecné informace o klinických studiích je k dispozici na webových stránkách.

Tenké střevo Leiomyosarkom

Pokud je to možné, bude léčba tenkého střeva leiomyosarkomem je chirurgické odstranění nádoru a některé z normální tkáně kolem něj.

Léčba tenkého střeva leiomyosarkomem, které nemohou být odstraněny chirurgicky, mohou být tyto

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií, ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s tenkého střeva leiomyosarkomem. Pro více konkrétních výsledků, upřesnění vyhledávání pomocí dalších vyhledávacích funkcí, jako je umístění hlavního líčení, druhu léčby, nebo název léku. Promluvte si se svým lékařem o klinických studiích, které mohou být pro vás to pravé. Obecné informace o klinických studiích je k dispozici na webových stránkách.

Opakující se tenké střevo Rakovina

Léčba recidivujícího malobuněčného karcinomu střeva, která se rozšířila do dalších částí těla, je obvykle klinická studie nových protinádorových léčiv nebo biologickou léčbou.