otestovat své znalosti erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce Trends

Kolik toho víte o erektilní dysfunkce (ED)? Zkontrolujte tyto výkazy a zjistit, jaké jsou pravdivé a které ne.

Fikce: Není normální, aby člověk ztratí erekce zcela v důsledku stárnutí. Obecně platí, že mohou být zapojeny i jiné faktory. Může se jednat o cévní onemocnění, diabetes, hypertenze, nízké hladiny hormonů (testosteronu), a osobní návyky, jako je kouření cigaret.

SKUTEČNOST: Existuje více než 200 druhů léků na předpis, které mohou být spojeny s ED.

Fikce: To může být pravda dospívajících chlapců, ale erekce nevyskytují tak často, jak člověk stárne. Hormonů v těle člověka a dalších životních změn mohou mít vliv na hladinu mužské vzrušení. To může trvat déle člověk dosáhnout erekce a může vyžadovat přímější stimulaci a předehru.

FACT: Psychologické faktory jsou odpovědné za způsobují ED v asi 10% až 20% lidí s tímto stavem. Nicméně, většina lidí s ED mají základní fyzický stav, jako je cukrovka, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, podstoupili operaci rakoviny prostaty, nebo zneužívání drog nebo alkoholu.

Fikce: Příčiny ED může být fyzické a / nebo psychické, ale těsný spodní prádlo jednou z příčin ED není.

FACT: Tyto látky mohou poškodit cévy a / nebo omezit průtok krve do penisu, což způsobuje ED.

Fikce: Většina mužů zkušenosti ED v té či oné době. Studie naznačují, že tolik jak 52% mužů ve věku mezi 40 a 70 zkušenosti erektilní dysfunkce.

SKUTEČNOST: Člověk by měl vyhledat lékařskou pomoc a ošetření v případě ED se vyskytuje více než 50% času, nebo je jinak starost o něj nebo jeho partnera.

FICTION: Kolo na koni, v moderování, často nemá vliv na erektilní funkci. Nicméně, jízda na kole může způsobit mírný nárůst prostaty-specifických antigenu (PSA), tak mužů, kteří plánují v souvislosti s nástupem do krevního testu PSA pro screening rakoviny prostaty by se měly zdržet na koni az z pohlavního styku několik dní před.

Fikce: Oba partneři mohou trpět, pokud jde impotence neléčí. Neschopnost uznat a léčit problém může vést k depresi, úzkosti a nedostatkem sebeúcty obou partnerů.

ZDROJ: Psychiatrické služby.