neklidných nohou přehled syndrom ošetření

Léčba syndromu neklidných nohou je založen na typu příznaků máte a jak špatné vaše příznaky. Získání pravidelné cvičení a dostatek spánku může ulehčit mírné příznaky. Léky mohou být souzen, když symptomy jsou závažné a narušovat spánek a každodenní fungování. Pokud se vaše příznaky jsou způsobena jiným zdravotním stavem (jako je anémie z nedostatku železa), tato podmínka může být léčena první.

Změna vaší každodenní rutiny je někdy dost ovládat své příznaky. Strečink, chůze, cvičení pravidelně, přičemž horkou nebo studenou koupel, masáž s použitím, hubnutí, pokud máte nadváhu, a vyvarovat se kouření a kofein může snížit či ovládat své příznaky.

Pokud jsou vaše příznaky způsobeny jinou zdravotní stav, jako je diabetes nebo anémie z nedostatku železa, budete léčeni pro tuto podmínku jako první. Například v případě nedostatku železa je příčinou syndrom neklidných nohou, bude vám předepsán doplňky železa.

V případě syndromu neklidných nohou, který začíná během těhotenství, může lékař doporučit konzervativní léčby, jako je pravidelné cvičení a protahování, ke zmírnění příznaků. Váš zdravotní stav se může přehodnotit, pokud to není jít pryč poté, co jste po porodu.

Agonisty dopaminu, jako je například ropinirol (Requip); Antikonvulziva, jako je gabapentin (například, Neurontin); Opioidy, jako je oxykodon (například Percodan); Benzodiazepiny, jako je diazepam (například Valium).

Děti, které mají syndrom neklidných nohou nejsou obvykle léčeni léky hned. První pravidelná, mírné cvičení a pravidelný spánek rutiny se snažil. Pokud tato léčba není účinná, může lékař předepsat lék.

Pokud se vaše příznaky nezlepší, léky mohou být použity ke kontrole nutkání pohybovat a které vám pomohou usnout, jako je

Také může lékař předepsat léky, jako je eszopiklon (Lunesta), gabapentin enacarbil (Horizant), nebo zolpidem (například Ambien), samostatně nebo spolu s agonisty dopaminu, opiáty nebo antikonvulziva.

Pokud lékař doporučí lék, ujistěte se, že jste diskutovali očekávání a pochopit potenciální přínosy a rizika léku. Ať váš lékař vědět o všech ostatních léků, které užíváte. Léků užívaných pro jiné podmínky někdy přispět k syndromu neklidných nohou. Například antidepresiva zlepšit syndrom neklidných nohou u některých lidí, ale to bylo ještě horší v jiných zemích.

Pokud budete mít i nadále příznaky, přestože jsou léčeni léky a jsou pravidelně cvičit, jíst právo, a ne kouřením a použitím kofeinu, může být nutné přehodnotit vaše příznaky. Mnoho jiných podmínek může způsobit pocity nalezené v syndromu neklidných nohou, včetně několika vitaminů a minerálních nedostatky.

Váš lékař může doporučit různé drogy nebo kombinace léků. Následná kontrola se svým lékařem, pokud vaše příznaky nezlepší.