pomalé sporák potravinové bezpečnosti průvodce

1. Vyberte jídla s vysokým obsahem vlhkosti, jako je například polévek a dušených pokrmů, pro pomalé vaření. Vlhkost vytváří páru, která usnadňuje vaření a přispívá ke zvýšení teploty nad nebezpečnou zónu rychle.

2. Nedávejte zmrazené přísady v pomalém Cooke; rozmrazovat maso a drůbež důkladně v lednici před pomalé vaření.

3. Chladem jakýkoli připravují ingredience v samostatných skladovacích kontejnerů před vařením. Chraňte před chladem nevařené ingredience v pomalém sporáku vložky, protože studený vložka bude trvat příliš dlouho, než ohřát na teplotu pečení.

4. Vyjmout maso a drůbež na kousky nebo malé kousky, aby zajistily důkladné vaření. Nepokoušejte se vařit celé kuře nebo velké pečeni v pomalém hrnci. Pomalý hrnec nemůže teplo velké kusy masa dostatečně rychle, aby se zabránilo potravin-bezpečnostní riziko.

5. Nepøeplòujte svůj pomalý hrnec. Fill to ne méně než poloviny plná a ne více než dvě třetiny plná.

6. Pokud jste na vaření masa a drůbeže na nízký, USDA naznačuje, že začnete mísu na vysoký za první hodinu, pak přejít na nízko po zbytek doby vaření. Nicméně, protože to nemusí být vždy praktické, doporučujeme vám přinést tekutiny do varu před přidáním do pomalého hrnce na nízké, čímž Pomoc při startování tvorbu tepla.

7. vyhnout zvednutím víka během vaření, protože to může způsobit, že pomalý hrnec ztratit tepla a bude také mít vliv na dobu vaření. Tak učinit pouze ke konci vaření pro kontrolu doneness.

8. Nenechte ohřát jídlo v pomalém hrnci, to trvá příliš dlouho, než dosáhne bezpečné teploty. Použijte varná deska nebo mikrovlnná trouba pro ohřívání. Nicméně, můžete použít pomalý hrnec, aby jídlo horký až 2 hodiny před podáváním.

9. Řiďte každodenní potravinové bezpečnostní postupy: Začněte s čistým zařízením. Udržujte všechny zboží podléhajícího zkáze v chladu až do doby přípravy. Místo zbytky v mělké nádoby, takže se ochladí rychle, a pak se během 2 hodin v chladničce.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky