přezkoumání dieta

Zhubnout a jíst zdravé jídlo by nemělo být složité. A strava kniha dělá skvělou práci ukázat, jak snadné to může být správné jíst, dostat fit a zhubnout. Tento uživatelsky přívětivý kniha je plná obrazů, grafiky, tipy, recepty a uměleckých děl, které tvoří Vysvětlení řízení hmotnosti jednoduché.

Strava byla vytvořena částečně zvrátit falešnou verzi stravy, který nebyl vyvinut – a nemá žádný vztah k – prestižní v Minnesotě. Donald Hensrud, MD, lékařský redaktor stravy, říká, že výstřelek strava byla kolující po celá léta, inspirující odborníky na klinice uvést věci na pravou a umožňuje dosáhnout zdravého hubnutí plánu.

Falešné “Mayo Clinic” strava je low-carb, plan s vysokým obsahem tuků, které atributy zázračné spalování tuků pravomoci grapefruitu. Dieta jít o plánu po dobu 12 dnů, poté volno na dva dny, a pokračovat v tomto cyklu po dobu 10 týdnů s příslibem ztrátou 50- až 55-váhovou libru.

Ale skutečná strava je vědecky zvuk, zdravý přístup k dlouhodobé regulaci tělesné hmotnosti.

Stravování dle kliniky zdravou váhu Pyramid, který vám řekne, kolik porcí z každé skupiny potravin, které potřebujete k dosažení svého cíle kalorií; Být fyzicky Activ; Přijetím zdravý návyk; Definování realistický cíl; zůstat motivováni

“Náš plán je o změny životního stylu a pomáhá lidem hubnout zdravý způsob při vývoji návyky na celý život,” říká Hensrud, docent a židle preventivního lékařství a výživy.

Klíče ke stravě – ten skutečný – jsou

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …