přirozená strava: nejlepší potraviny pro hubnutí

Zdá se, že přirozené: Chcete zhubnout rychle, takže vy stravy Žďáření, jíst méně a více myslet na jídlo. Obvyklý výsledek také zdá docela přirozené: Cítíte popřel, takže se vzdát. Opakujte podle dietní výstřelky přicházejí a odcházejí.

Už dost! Proč ne jíst více pro hubnutí a udržení váhy, namísto méně?

Trik jíst na hubnutí opravdu není tak složité: Je to tak jednoduché, jak jíst pestřejší, dobrá-for-you ovoce a zeleniny.

Teď všichni víme, že bychom měli jíst ovoce a zeleninu pro své vitamínů a minerálních látek, jejich balastních látek a výkonných pro boj s chorobami výhody. Ale zřejmě správné výživy prostě není dost lákavá pro většinu z nás. Pouze 20% z mnoha lidí na světě jíst tolik jako pět kousků ovoce a zeleniny denně.

Takže možná je na čase se obrátíme tabulky a místo toho se podívat na ovoce a zeleninu jako vynikající způsob, jak “podvádět” na zdravé hubnutí dieta. Z stříkačka červená paprika, a máslový žluté cukety, až šťavnaté hrozny jsou fialová jako víno, “jíst dost produkce se zdá být jedním z klíčových prvků v hubnutí a udržování hmotnosti,” říká Dave Grotto, RD, LDN, Dietolog a autor 101 Foods, která by mohla zachránit život.

Tak jak se jíst více jídla skutečně pomůže váží méně?

První Tajemství ovoce a zeleniny je jednoduchý: oni jsou živin hustá. To znamená, že pro jejich váhu, většina produkce je nízký obsah kalorií; takže můžete jíst mnohem víc, když je vaše strava bohatá na zeleninu a ovoce – a stále ještě konzumují spoustu kalorií. Jen to zkusit s čokoládou!

Druhá tajemství: sytosti. Všechny vyrábět, ze šťavnaté hrušky na křupavou banda červené salátu je plná vody a vlákniny, říká dietolog Seattle Kerry Neville, MS, RD, a to jak z nich nejen udržet kalorií dolů, oni se budete cítit plnější déle. To znamená, že by mohlo být uspokojující chuť na něco sladkého nebo křupavý každý den – a ještě zhubnout.

Přemýšlej o tom. Možná, že jste ve tři odpoledne propad a chtějí občerstvení, aby vám až do večeře. Který naplní vaše břicho lepší, je palmful z bramborových lupínků s 155 kalorií, nebo tři šálky celých jahod s 138 kalorií? Plechovka slazeného cola na 136 kalorií, nebo vrchovatou šálek hroznů se přibližně stejný počet? V každém případě se produkty vám umožní jíst mnohem více, naplňuje vás rychle, a udržuje si plnou déle.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …