sex během a po těhotenství

Těhotné ženy a jejich partneři často ptají, jestli je bezpečné mít sex během těhotenství. Bude to mít za následek potrat? Bude to poškodit nenarozené dítě? Existují sexuální polohy, aby se zabránilo? Zde je informace, které jste hledali.

Sex je přirozená, normální součástí těhotenství – pokud máte normální těhotenství. Penetrace a pohyb pohlavní styk se nepoškodí dítě, který je chráněn břicha a dělohy “svalových stěn. Vaše dítě je také tlumen tekutinou plodovou NSS.

Kontrakce orgasmu nejsou stejné jako pracovní kontrakce. Přesto, jako obecné bezpečnostní opatření, někteří lékaři radí vyhýbat sexu v posledních týdnech těhotenství, věřit, že hormony v spermatu zvaných prostaglandiny může stimulovat kontrakce. Jedna výjimka může být pro ženy, které jsou po splatnosti a chtějí vyvolání porodu. Někteří lékaři se domnívají, že prostaglandiny se spermatem vlastně vyvolání porodu v plném určitou nebo po lhůtě splatnosti těhotenství, protože gel používá k “dozrání” děložního čípku a vyvolání porodu také obsahuje prostaglandiny. Ale jiní lékaři věří, že toto spojení sperma / práce je pouze teoretická a že mají sex nespouští práci.

Pokud jde o orgasmu, tyto kontrakce nejsou stejné jako pracovní kontrakce. Takže je tam žádný problém.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Lékař může doporučit nebudete mít sex, pokud máte některý z následujících typů vysoce rizikovým těhotenstvím

Mějte na paměti, pokud lékař říká, že “žádný sex”, které by mohly zahrnovat cokoli, který zahrnuje orgasmu nebo sexuální ar ousal, ne jen pohlavní styk.

Zkušenosti Každá žena během těhotenství jsou odlišné – včetně toho, jak se cítí o sexu.

Pro některé, touha mizí během těhotenství. Jiné ženy se cítí být hlouběji propojeny se svým sexuality a více vzrušený, když jsou těhotné.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?