staph infekce (celulitida) nakažlivá, příčiny, symptomy, diagnózu a léčbu infekcí Staph

Staph infekce je způsobena Staphylococcus (nebo “Staph”) bakterií. Ve skutečnosti asi 25% lidí, kteří běžně vozí stafylokok do nosu, úst, pohlavních orgánů, nebo anální oblasti, a nemají příznaky infekce. Noha je také velmi náchylný k vyzvednutí bakterie z podlahy. Infekce často začíná s malým řezem, která se dostane infikovaných bakteriemi. To může vypadat jako medově žluté krusty na kůži.

Tyto Staph infekce se pohybují od jednoduchého varu, aby se odolných vůči antibiotikům infekcí k infekcím masožravé. Rozdíl mezi všemi těmito je síla infekce, jak hluboko to jde, jak rychle se šíří, a jak je to léčitelné antibiotiky. Infekce odolné vůči antibiotikům jsou běžnější v Severní Americe, protože naše nadužívání antibiotik.

Jeden druh Staph infekce, která zahrnuje kůži se nazývá celulitida a ovlivňuje hlubších vrstev pokožky. Že je léčitelná antibiotiky.

Tento typ infekce je velmi běžný v obecné populaci – a častější a závažnější u lidí se slabým imunitním systémem. Lidé, kteří mají diabetes či oslabenou imunitou jsou zvláště náchylné k rozvoji celulitidy.

Bližší pohled na MRSA: odolných vůči antibiotikům Staph Infekce

Staph celulitida obvykle začíná jako malé oblasti citlivost, otok, zarudnutí a. Někdy to začíná otevřené rány. Jindy, neexistuje žádný zřejmý porušení kůže vůbec.

Tyto příznaky celulitidy jsou ty nějakého zánětu – zarudnutí, teplo, otok a bolest. Jakákoliv bolest kůže nebo vřed, který má tyto příznaky mohou vyvíjet celulitidu. V případě, že staph infekce se šíří, může osoba vyvinout horečka, někdy s zimnice a pocení, jakož i otok v této oblasti.

Ostatní Staph infekce kůže zahrnují impetigo, bolestivou vyrážku, která je nakažlivá, vředy a u kojenců a malých dětí, stafylokokovou opařené kůže syndrom, který způsobuje vyrážku, puchýře a horečku.

Antibiotika se používají k léčbě infekcí Staph. Ale je tu byla postupná změna v tom, jak dobře tato antibiotika fungovat. Zatímco většina infekcí Staph býval léčitelné penicilinem, silnější antibiotika jsou nyní používány.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima