supervelkých národ: větší hamburgery stále platí

Dokořán, Ameriku, pro Monster Burger. Je to téměř horský hovězího masa, slaniny a sýr –fully naloženo s 1420-kalorií a 107 gramů tuku. V naší stravě, závratě, low-carb světě, je to téměř komická. Ale odborníci na výživu se nebavím.

Uvedení tohoto megaburger na trhu rychlého občerstvení “je sociální nezodpovědnost,” říká Kathleen Zelman, MPH, RD, ředitel výživy pro hubnutí kliniku. “Pokud budete krmit celou vaši rodinu, že jeden hamburger, to je naprostá šílenost.

Letos Amerika zahnul za roh. Nízké carb a nízkotučné stal Dieter je Svatý Grál.

Mnoho rychlého občerstvení zastavil supersizing. Mnozí začali nabízet saláty a čerstvé ovoce. dětská menu byla přestavena. Low-carb grilované kuře, mrkev, celer, dušená brokolice, a jablečnou se objevují na dětská menu – nejen typické hamburgery, smažené kuře prsty a hranolky.

Tento pokles, méně lidí bylo po low-carb stravy. V prosinci 2003, téměř 12% byli po buď na Atkins nebo South Beach dieta, ve srovnání s 8% října 2004; Low-carb produkty jsou sedá prach. Celkové tržby low-carb vyrobený dvou- a třílůžkové-číslice zisky v první polovině roku 2004. Ale na dobu trvání 13 týdnů, které končí 25.září, celkový prodej produktů s nízkým carb vzrostly jen 6%.

Low-carb mléko, těstoviny, a pečené dobroty objevilo v obchodech. Mnoho produktů, nicméně, měla stejný počet kalorií jako původní verze. Navíc, oni byli drahý.

Publikovaných zpráv nyní ukazují

Low-carb šílenství, mnozí říkají, je blednutí rychle.

Nejlepší věc, o “low-carb vědomí” je, že lidé se naučili o chytré sacharidy, “Zelman říká.” Je tu velmi málo výživovou hodnotu v jednoduchých low-carb položky, jako jsou limonády, bílé pečivo a těstoviny. Ve zdravém jídelníčku, to jsou doplňky, nikoli události – ovoce a zelenina, které jsou naložené vitamínů, minerálů, antioxidantů a nemoc-prevence látek.

Můžete zhubnout libovolný počet způsobů – brát drogy nebo [snahou] jakékoliv bizarní výstřelek stravy, “říká.” Ale pravda hubnutí je o tom, změny chování, které způsobily vám k přibírání na váze na prvním místě. Je to o udržitelnosti. Nemůžete zůstat u Atkins, low-sacharidů životní styl navždy.

Skimping na jídlo prostě není odpověď, výzkum ukazuje. Mírný obsahem tuku – a navíc dostat hodinu cvičení denně – to je to, co funguje nejlépe. Ve skutečnosti, množství sacharidů ani jedno, v závislosti na studii 10 let zahrnující 2700 členů Národní kontrolní Hmotnost registru.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …