Svatý. třezalka pro deprese, úzkost, PMS symptomy menopauzy, ekzém

deprese Trends

Po celá staletí, kvetoucí rostlina třezalka tečkovaná byl používán jako lék zdraví v Evropě. V současné době, třezalky tečkované je nejlépe známý jako léčba deprese.

Několik studií zjistilo, třezalka tečkovaná užitečné pro depresi. Ve skutečnosti, některé ukázaly, že třezalka tečkovaná byl stejně účinný jako některé předpis antidepresiv. Ale důkazy jsou rozporuplné. Dvě nedávné velké studie ukázaly, že třezalka tečkovaná pracoval nic lepší než placebo pro mírné deprese. Nicméně, žádný dělal léky, která byla použita. Třezalka tečkovaná může ukázat jako účinnější pro mírnější formy deprese. Pro tuto chvíli je však důkaz je nejistý.

Třezalka tečkovaná byl rovněž zkoumán v léčbě jiných poruch nálady, jako je těžká deprese, úzkostné poruchy, obsedantně-kompulzivní porucha (OCD), a sezónní afektivní porucha (SAD). Je to také bylo použité při nespavosti, PMS, příznaky menopauzy a ekzém. Nicméně, studie o třezalky tečkované pro tyto účely neprokázaly spolehlivé důkazy o přínosu.

Deprese, standardní dávka pro dospělé je 300 mg třezalky tečkované (0,3% hypericin extraktu) přijatá třikrát denně. Po počátečním ošetření, někteří lidé rozhodnou jít na nižší udržovací dávka 300 miligramů až 600 miligramů třezalky tečkované za den.

Neexistují žádné přírodní potravinové zdroje třezalky tečkované.

ZDROJ; Longe, J., ed. Vichřice Encyclopedia of Alternative Medicine uvádí, druhé vydání, 2004; Natural Standardní Monografie Pacient: “třezalka tečkovaná, Národní centrum pro doplňkové a alternativní medicíny:” St. Třezalka, “” St. Třezalka a deprese; Linde, K. Cochrane Database of Systematic Recenze 199; Williams, J. Annals of Internal Medicine, 2000; Journal of Medical Association, 2002.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání