ABC hubnutí

Myslíte, že víte vaše ABC? Nemluvím o základech třídě jste se naučili v první třídě, ale základy úspěchu hubnutí. Zde je 26 z mých nejlepších dietní tipy, od A do Z

A je k určování polohy. A může-dělat postoj vám pomůže překonat nevyhnutelných překážek hubnutí. Předvídat skluzu-UPS – k nim dochází. Ale místo toho, nechat je vykolejit vaše úsilí hubnutí, poučit se z nich a dostat zpátky na trať. Nemusíte být dokonalé, jak zhubnout a být zdravý. Jen aby se vaše oči na cíl a neustále v pohybu vpřed, jeden krok v čase.

B je k snídani. Je to opravdu nejdůležitější jídlo dne. Nenechávejte doma, aniž by něco jíst výživná dostat váš metabolismus perking a dá vám energii pro nadcházející den. Může to být banán, nízkotučný jogurt, cereálie, zbytky včerejšího večera, atd. A malé jídlo, které obsahuje jak vlákninu a bílkoviny může udržet si pocit spokojeni, dokud oběda.

C je pro kalorie. Nemají počítat. Dostat se do zvyku číst údaje na potravinách, které vám pomohou vybírat si zdravé. A mějte na paměti, že všechny údaje uvedené tam je založen na velikosti porcí štítky specifikuje (což nemusí být velikost část, kterou obvykle jedí). Sledování porce a dozvědět se více o kalorií v potravinách, které vás baví vám pomůže splnit vaše cíle.

D IETS nefungují. Existují stovky diet, které vám pomohou zhubnout, ale k čemu je zhubnout, pokud ji získat zpátky? Jíst šílené kombinace potravin nebo vyloučení skupin potravin není způsob, jak udržet váhu off. Místo toho si vybrat nutričně vyvážené plán s dostatek kalorií, aby vás z pocitu hlad (podobně jako hubnutí Clinic stravovací plány).

E zování pravidelné jídlo je zásadní. Odborníci se shodují, že byste měli jít ne déle než 4 až 5 hodin mezi jídly. V opačném případě, intenzivní hlad může vyvolat flám. Někteří odborníci se domnívají dietu mít lepší kontrolu, pokud jedí více mini-jídla po celý den. Vyberte si jídlo vzor, ​​který funguje nejlépe ve vašem životním stylu, ale ujistěte se, jíst alespoň tři jídla denně.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …