Nákupní tipy pro alergie bez domova

alergie Trends

Potřebuju pauzu od alergií? Mnoho výrobků pro domácnost vám může pomoci lépe dýchat, kýchání méně, a zastavit svědění. Podívejte se na některé z těchto položek. Mohly by být vaše vstupenka do reliéfu

Alternaria. Aspergillus. Cladosporium. Plísně Penicillium. Pokud mají zvláštní zálibu v houbách, jste pravděpodobně ne příliš obeznámeni s nimi, nebo některý z tisíce dalších běžných forem; Ale pokud jste mezi odhadovanou 5% mnoha lidí na světě, kteří mají forem alergie, můžete být velmi dobře obeznámeni s svědění očí, otok nosní sliznice, kašel, sípání, podráždění pokožky, a další příznaky alergie plíseň může způsobit , Závažné formy alergie může dokonce vyvolat potenciálně nebezpečné astmatických záchvatů; Plíseň…

Roztoči, na druhé straně, jsou těžší a spadnout na zem, takže HEPA filtry nemůže nasávat je ze vzduchu. A moc nepomůže s pet alergie, pokud vaše zvířata tráví čas ve své posteli nebo na čalouněného nábytku, kde jejich alergeny dostane do tkaniny.

Odvlhčovače. Pokud se roztoči jsou vaše spoušť, aby jejich životy mizerně. Nízká vlhkost vzduchu bolí jim, zvláště když je to méně než 40%. Můžete si koupit odvlhčovače místnosti nebo větší ten, který jede na peci.

Klimatizace. Pokud pylových chyb jste, zavřít okna a zapnout AC. To může také pomoci s roztoči, protože udržuje nízká vlhkost vzduchu.

Allerg; lůžkoviny. Pokud jste alergičtí na roztoče, je to dobrý nápad na pokrytí vašich polštáře a matrace ve zvláštních případech. Oni nedělají moc dobrá, i když pro jiné alergie spouští.

Čistící prostředky. Chemické látky v nich, zejména ty, které sprej, může vyvolat alergie útoky. Mají tendenci zůstat ve vzduchu a může vás kýchání nebo dostat rýmu nebo slzící oči. Místo toho použijte produkty, které si můžete setřete houbou nebo hadrem.

Další možností: Zkuste “zelené” čisticí prostředky, které mají méně agresivní chemikálie. Nebo si vytvořte vlastní, jako bílý ocet rozprašováním nebo jedlé sody pasty.

ZDROJE

Academy of Allergy, Asthma & Immunology: “Alergické reakce: Tipy k zapamatování”, “Mix vlastní čisticí prostředky.

Ekologie Center: “Alternativní způsoby čištění recepty.”

Harold S. Nelson, MD, alergolog, Národní židovské zdraví, Denver.

John Sundy, MD, alergolog, Duke University Medical Center, Durham, NC.