Scott Brosius, třetí základna pro New York Yankees

JMÉNO: Scott Brosius

TEAM: New York Yankees

POLOHA: Třetí základna

ZRANĚNÍ: Napjatý hrudník

Baseball: Brian Jordan, Atlanta Braves; Mike Benjamin, Pittsburgh Pirates; Jeff Kent, San Francisco Giants; Jarrod Washburn, Anaheim Anděl; Hokej: Steve Heinze, Boston Bruins; Petr Nedvěd, New York Rangers

Brosius byl ve svém druhém kole výkyvy během odpalování praxi dne 4. dubna, když ucítil na branku v jeho levé straně. Později ho popsal jako pocit, že byl bodnut. Zhroutil se na zem a byl pomoci opustit hřiště. Později se obešel klubovny v zřejmou bolestí.

Brosius byl vybrán organizace Oakland Athletics ‘v 20. kole volný-agent návrh 1987. On byl vyměněn k New York Yankees před začátkem sezóny 1998. Brosius, 33, batted.247 s 17 obydlí a 71 RBIs v roce 1999, ale přesto podařilo vyhrát A. L. Zlatou rukavici na třetí základně. Byl zpomalil hodně z období s zranění kotníku. Jmenoval MVP v roce 1998 World Series, má životnost odpalování průměr of.257 s 112 homeruny.

Bít baseball vyžaduje kroucení trupu. Je-li hráč není ohřátá, je zralý pro tento typ zranění. Také, protože hráči baseballu stát a sedět velkým mezi směny a u-netopýry, mohou svaly tighte; s jedním houpačka, mohou zranit jejich hrudního koše svaly.

Je důležité, aby lékař vyhodnotit zranění a vytvořit léčebný a rehabilitační plán. Podle akademie ortopedických chirurgů, typické náznaky kmene hrudníku patří bolesti, svalové křeče, svalová slabost, otoky, záněty a křeče. V těžkých kmenů, sval a / nebo šlachy se částečně nebo úplně roztržený, často zneschopňující jednotlivce. Některé funkce svalů budou ztraceny s mírnou kmenem, kde sval / šlacha je přetížené a mírně natržený. Jemným kmene, svaly / šlachy mírně roztažen nebo tažení.

Zbytek, led, komprese a elevace obvykle pomůže minimalizovat škody. Ibuprofen a naproxen jsou často doporučuje jako protizánětlivý prostředek; se sníží otok a bolest v této oblasti. Aspirin a paracetamol může být také předepsán jako alternativy.

Mírné kmeny vyžadují rehabilitační cvičení a modifikace aktivity během zotavení, což může trvat od dvou týdnů až jednoho měsíce.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …