sklerotizace

Skleroterapií, osvědčený léčebný postup, který byl v provozu od roku 1930, se používá k odstranění křečových žil a rozšířené žilky. V průběhu postupu se přidá roztok (obvykle soli nebo dráždivý roztok) se vstřikuje přímo do žíly. Řešení dráždí sliznici cévy, což způsobuje, že se zvětší a držet při sobě a srážení krve. V průběhu doby se nádoba otočí do tkáně jizvy, které mizí z dohledu.

Před skleroterapie, budete mít úvodní konzultaci s dermatologem nebo vaskulární medicínu specialistou, který zjistí, zda postup je pro vás to pravé.

Skleroterapie se nedoporučuje v následujících případech

Žíly, které jsou potenciálně využitelné pro budoucí srdeční bypass se obecně neměla být považována za skleroterapií, pokud jsou již považovány za nepoužitelný.

Během skleroterapie se sklerotizační roztok je vstřikován skrz velmi tenkou jehlou přímo do žíly. V tomto okamžiku se může vyskytnout mírné nepohodlí a / nebo křeče pro jednu až dvě minuty, zvláště když jsou větší žíly injekčně.

Skleroterapie se provádí v ordinaci lékaře dermatologa nebo chirurga, a postup sám o sobě trvá přibližně 15 až 45 minut. Počet žil injekcí v jednom sezení, závisí na velikosti a umístění žil, stejně jako obecného lékařského stavu.

Před skleroterapie, měli byste se vyvarovat některých léků. Promluvte si se svým lékařem o všech lécích (včetně více než-the-counter léky, byliny, a potravinových doplňků) se před zákrokem užívají. Někteří lékaři doporučují vyhnout aspirin, ibuprofen (například Advil, Motrin a Nuprin) nebo jiných protizánětlivých léků po dobu 48-72 hodin před skleroterapií.

Pokud je třeba vzít antibiotika před sclerotherapy, obraťte se na svého lékaře.

Žádné mléko by měly být použity k nohám před zákrokem (páska nebude držet), a to je nejlepší nosit šortky postupu.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima