Spojení ústa-body: onemocnění dásní a zdraví

Orální zdraví Trends

Správná péče o vaše ústa – zuby a dásně – dělá víc, než pomůže zajistit, že máte jasný, bílý úsměv.

Kartáčování, dentální nitě a oplachování jsou ABC zdraví ústní dutiny, ale jsou to jen začátek. Překrásná v ústech trvá déle než mačkání pasty z tuby – myslím zlepšení vaší čištění zubů techniku, nouzové přistání denní soda zvyk, a rozloučení z cigaret; David Leader, DMD, asistent klinické profesor na Tufts University School of zubního lékařství v Bostonu, nastiňuje osm ústní moštu péče o zdravé ústa; Navštívit. Pokud jste náchylní k nouzové přistání na vodě zubaře, ty jsi …

Je to nikdy příliš brzy začít učit své děti postarat se o své zuby a dásně: Zdravé návyky získané v dětství se může vyplatit v dospělosti. A pokud jste v pokušení setřást vaše dobré ústní hygienu návyky – kartáčování, dentální nitě, oplachování s antiseptickým ústní voda, a vidí svého zubaře pravidelně – nezapomeňte, že jste vzorem pro vaše děti. Mějte na paměti, těchto šest způsobů, že zdravé zuby a dásně se podpořila celkový zdravotní stav.

Zkažené zuby a onemocnění dásní jsou často spojeny nejen s nevzhledné ústy, ale velmi špatný dech – tak špatné to může mít vliv na vaše sebevědomí, self-image a sebevědomí. S zdravá ústa, která je prostá onemocnění dásní a dutin, kvalita vašeho života je také povinen být lepší – můžete jíst správně, lépe spát, a soustředit se s žádnými bolestmi zubů nebo úst infekcí rozptýlit vás.

Chronický zánět z onemocnění dásní bylo spojeno s vývojem kardiovaskulárních problémů, jako jsou srdeční choroby, ucpání cév, a mrtvice.

Odborníci zastavit před říkat, že je příčinou a následku mezi těmito onemocnění dásní a dalších závažných zdravotních problémů, ale odkaz prokázala v řadě studií. Výsledky těchto studií mohou naznačovat, že udržení zdraví ústní dutiny mohou pomoci chránit celkový zdravotní stav.

Dospělí s gingivitis (oteklé, krvácení z dásní), vedly hůř v testech paměti a jiných kognitivních schopností než dělal ty zdravější dásně a ústa, podle zprávy v Journal of Neurology, neurochirurgie a psychiatrie.

Ti s zánětu dásní s větší pravděpodobností hrát špatně na dvou testech: zpožděný verbální odvolání a odčítání – obě dovednosti používané v každodenním životě.

Za použití antibakteriální ústní vody nebo zubní pasty může pomoci snížit bakterií v ústech, které mohou způsobit zánět dásní.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010