Vedení měření stresu stres

Pocit stresu je fakt života pro většinu lidí. Ale to se dotýká každého jinak. Co způsobuje stres pro vás nemusí být stresující pro někoho jiného. To proto, že způsob zobrazení situace ovlivňuje to, jak mnoho stresu vám to způsobuje. Pouze vy můžete zjistit, zda máte příliš mnoho stresu ve vašem životě.

Tara Rummell BersonGo od klíčem-up uklidnit těchto jednoduché taktiky; Ať už jste obavy z hektické prázdnin, frustrovaný nekonečným seznamem domácí práce, nebo rozrušení během hádky s milovaného člověka, nemusíte nechat stres dostat to nejlepší z vás. Vše, co potřebujete, je pět minut uniknout životní zběsilé tempo a načerpání klid. Odtud rychlé tipy pro dobývání stres ve svých nejvíce stresující momenty z Jeffrey Brantley M. D., spoluautor pět dobrých minut při práci a režiséra …

Stres může být způsobeno tím, probíhající osobní situace, jako je

Život změny jako vdávat, stěhování do nového města, nebo ztráta zaměstnání mohou být všechny stresující. Nemůžete vždy kontrolovat tyto věci, ale můžete kontrolovat, jak budete reagovat na ně.

Chcete-li zjistit aktuální úroveň stresu na základě nedávné změny ve svém životě, zkuste tento interaktivní nástroj: Jaký je váš stres úrovni?

Někteří lidé mají pocit, stres, protože jejich víry v rozporu s tím, jak oni žijí svůj život. Zkoumat své přesvědčení, jako je oblast hodnot a životních cílů, zjistit, zda máte tento druh konfliktu ve svém životě.

Vaše volby životního stylu mohou bránit vaše tělo zotavuje ze stresu. Například, jak spíte, vaše tělo zotaví z stresů dne. Pokud si nejste dostatek spánku, nebo váš spánek je často přerušena, ztratíte možnost zotavit se ze stresu.

Způsob, jakým budete jednat a chovat se může být také příznakem stresu. Někteří lidé, kteří se potýkají s hodně stresu reagovat kouření, nadměrné pití alkoholu, jíst špatně, nebo ne cvičení. Zdravotní rizika představovaná těmito návyky jsou vyrobeny ještě horší stresem.

Vaše tělo se cítí opotřebení stres související s dvěma způsoby: stres sám a nezdravé způsoby, jak na něj reagovat.

Problémy s rodinou nebo s vztah; Péče o rodinného příslušníka, který je starší, má chronické zdravotní problémy, nebo je zakázán. Poskytování péče je hlavním zdrojem stresu. Pro více informací Rychlé tipy: Snížení stresu poskytování péče; Vaším úkolem; Jednání s rodinného příslušníka, který je pod tlakem.

Použití tohoto strategie zvládání hodnotící formulář (Co je to dokument PDF?), Který vám pomůže zjistit, jak si poradit se stresem; Zkuste tento interaktivní nástroj: Jak dobře Bounce Back? Měří svou schopnost vyrovnat se s životními problémy.