kořenové hoblování a škálování pro onemocnění dásní

Orální zdraví Trends

Kořenové hoblování a měřítka je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak k léčbě onemocnění dásní, než se stane těžké. Root hoblování a škálování čistí mezi dásní a zubů dolů ke kořenům. Váš zubař může být nutné použít lokální anestetikum na znecitlivění dásní a kořeny vašich zubů.

Zubní lékař může umístit antibiotické vlákna do kapes mezi zuby a dásně. Antibiotikum pomůže urychlit hojení a prevenci infekce. Zubař odstraní vlákna o 1 týden po zákroku.

Pokud je použita anestezie, vaše rty a dásně může zůstat otupělý po dobu několika hodin. Hoblování a škálování způsobuje malou nebo žádnou nepohodlí.

Kořenové hoblování a škálování se provádí, když pryskyřice se buď začaly odtáhnout od zubů nebo kořenů zubů mají tvrdé minerální ložiska (zubního kamene) na nich.

Pokud budete udržovat dobrou péči o chrup po zákroku progrese onemocnění dásní by měl zastavit. A dásně bude léčit a stát pevná a růžová znovu.

Root hoblování a škálování může zavádět škodlivé bakterie do krevního řečiště. Guma tkáň je také riziko infekce. Možná budete muset brát antibiotika před a po operaci, pokud máte podmínku, která vám dává s vysokým rizikem závažné infekce, nebo v případě infekce jsou zvláště nebezpečné pro vás. Možná budete muset brát antibiotika, pokud vás

Vyplňte formulář s informacemi o zvláštní zacházení (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou pochopit tuto léčbu.

Adam Husney, MD – Rodinný Medicin; Steven K. Patterson, BS, DDS, MPH – zubní lékařství

14.listopadu 2014

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Mají určité problémy se srdcem, díky nimž je nebezpečné pro vás dostat srdeční infekce zvané endokarditida; Mají narušenou imunitní systém; Nedávno podstoupil operace nebo mají umělých částí těla, jako je například umělé kyčle nebo srdeční chlopně.

Root hoblování a měřítko je jednoduchý postup, který může velmi dobře fungovat zastavit onemocnění dásní; Kartáč a pravidelně nit později. Bez správné péči o chrup, vaše onemocnění dásní může postupovat; K podpoře hojení, zastaví veškerý užívání tabáku. Kouření nebo používání tabák sliny snižuje schopnost bojovat s infekcí dásní a zpoždění hojení. Chcete-li se dozvědět více, ukončení kouření.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010