kousací nebo nemocní: jak zjistit, co se trápí své dítě.

Je pravděpodobné, že jste fandění, jak vaše dítě pány každou novou dovednost: převalí, tleskáním, posadil.

Kousací má tendenci se stane na zhruba 6 měsíců věku, ve stejnou dobu, že děti přirozeně začnou onemocní častěji. Imunitní ochrana se dostali v děloze začíná vyprchává.

To může být těžké říct, co je příčinou vašeho maličkého nepohodlí. Je to zuby? Nebo nemoc?

Dejte svému pediatr zavolat, kdykoli máte obavy, ale některé příznaky mohou nabídnout stopy.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Je více výstřední, než je obvyklé. Možná jste si všimli ho rozčilovat, nebo chtějí být drženy či potěšil častěji. Asi dvě třetiny zoubky dětí vykazuje známky úzkostlivost.

Slintá po celou dobu. Očekávat nějaké poslintat jako zuby začnou tlačit ven. Více než polovina všech dětí slintat při prořezávání zubů, nedávný výzkum ukazuje. Někdy vše, co navíc sliny mohou způsobit vyrážku vyvíjet na bradu, tváře a krku.

Kouše na věci. Ještě častým příznakem, podle téhož výzkumu: podráždění dásní. Postihuje více než 85% kousací dětí.

Vaše dítě může reagovat kousání nebo žvýkání na hračky nebo jiné předměty. Nebo můžete vidět, jak si mnul dásně nebo tváře. Ten se může cítit lépe po lepením studené žínku, dudlík, nebo kousací kroužek.

Má mírně zvýšenou teplotu; Horečky byly často spojeny s kousací, ale ukazuje se, že to není pravda.

Ve studii 2011, brazilské výzkumníci měli zubaři zkontrolovat 47 dětí každý den po dobu 8 měsíců. Zjistili, že děti měly mírný nárůst teploty v den zub propukla a den předtím. Ale oni neměli co lékaři by volal horečku, která je dítě 100,4 F nebo vyšší.

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro

Je menší zájem v pevných látkách. Pokud vaše dítě již začalo na pevnou stravu, můžete si všimnout, že jim chce méně ve dnech vést k novým zubu. Tak dlouho, jak vaše dítě je stále dostatek pitné mateřského mléka nebo vzorec, že ​​to není něco, co se obávat.