Léčba rakoviny malé střevo (pdqто): Léčba [] -Malé střevo leiomyosarcoma

Standardní možnosti léčby

Incidence a Mortalit; Odhaduje se nové případy a úmrtí v důsledku rakoviny jícnu ve Spojených státech v roce 2014 [1; Nové případy: 18,170; Úmrtí: 15,450; Výskyt rakoviny jícnu stoupl v posledních desetiletích, který se shoduje s posunem v histologickém typu a primární umístění nádoru. [2,3] Adenokarcinom jícnu je nyní běžnější než dlaždicobuněčného karcinomu ve Spojených státech a v západní Evropě, se většinou nádory umístěné v distálním jícnu. Příčinou povstání …

Současné klinické zkoušky

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií, ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s tenkého střeva leiomyosarkomem. Seznam klinických studií může být dále zúžen podle místa, drogy, intervence, a dalších kritérií.

Obecné informace o klinických studiích je také k dispozici na webových stránkách.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute