náhradní terapie testosteronem: testosteron injekce, náplasti, gely, a další

Mnoho mužů s nízkou hladinu testosteronu zpráva zlepšila energetickými hladinami, sexuální touhy a nálady po léčbě testosteronem. Pokud testosteronu je nízká, proč ne jej nahradit?

Ne tak rychle. Nízká hladina testosteronu sám o sobě nepotřebuje léčbu. Substituční léčba testosteronem může mít nežádoucí účinky a dlouhodobé přínosy a rizika nejsou známy. Pouze lidé s příznaky nízkou testoste Rone a hladiny v krvi, které potvrzují to jako příčina symptomů by měl zvážit náhradu testosteronu. Mluvit se svým lékařem, je jediný způsob, jak zjistit, zda terapie testosteronem je pro vás to pravé.

Pomozte mi … pomůžeme. Pomoz mi, pomůže vám; Že slavná linka od filmu Jerry Maguire může být tou nejlepší radu lékař mohl dát svůj pacienta; Někteří pacienti mají přístup, “dávám sám sebe do rukou profesionála,” říká Stephen PERMUT, MD, předseda rodiny a komunitní medicíny na Temple University School of Medicine ve Filadelfii. “Chtějí, aby se ve všech svých rozhodnutí o ně; PERMUT upřednostňuje, aby pacienti zapojit do péče o sebe sama a střetnout se s lékařem …

Symptomy nízkou hladinu testosteronu jsou někdy zřejmé, ale také mohou být jemné. hladina testosteronu klesá přirozeně u mužů, zatímco oni stárnou po desetiletí. Ale za určitých podmínek může také vést k abnormálně nízkou úroveň. Symptomy nízkou hladinu testosteronu zahrnují

Má-li někdo příznaky nízkou hladinu testosteronu a testy ukazují, že má abnormálně nízkou hladinu testosteronu, lékař může rozhodnout o léčbě. Pro miliony lidí, kteří mají nízkou hladinu testosteronu, ale žádné příznaky, žádná léčba je v současné době doporučeno. To je také není schválen pro léčbu mužů s nízkou úrovní, protože stárnutí.

náhradní terapie testosteronem je k dispozici v různých formách. Vše může zvýšit hladinu testosteronu

Proč ne jednoduchá testosteronu pilulku? Orální testosteron je k dispozici. Nicméně, někteří odborníci se domnívají, ústní testosteron může mít negativní účinky na játra. Za použití jiných metod, jako je například kožní náplasti, gely, orálně se rozpadajících tablet, nebo injekcí, obchází játra a dostane testosteronu přímo do krve.