nejlepší způsob, jak na pohonné hmoty váš trénink

Pokud jste měli vyváženou stravu během posledních tří hodin, neměli byste muset jíst cokoli předtím, než udeří do posilovny. Ale jestli je to už déle než tři hodiny od vašeho posledního jídla, nebo pracujete ven jako první věc po ránu, mají lehké občerstvení asi hodinu před cvičením. Mělo by být vysoký obsah komplexních sacharidů a nízkým obsahem cukru (10 nebo méně gramů na porci), vlákniny (3 gramy nebo méně), protein (5 gramů nebo méně) a tuk (5 gramů nebo méně).

Proč jít na komplexních sacharidů? Vaše krev je absorbuje v časovém vydána způsobem k poskytování nepřetržité palivo v průběhu tréninku. Bílkovin a tuku, na druhé straně, stravitelné velmi pomalu, a vlákna nejsou stravitelné vůbec, takže se může dát, že plná, I-požití-a-cihla pocit. Pokud jde o rafinovaný cukr, může se táhnout vody do zažívacího traktu, což může vést k křeče, a to pravděpodobně uvíznout v gastrointestinálním traktu, takže je k dispozici jako palivo svaly. Svačinky, které budou slušet: Jeden šálek suchých obilovin, jako je například musli nebo Kix, polovina anglický muffin (běžný), půl mini bagel, nebo původní verze PowerBar – nikoli novější verze high-protein.

Pokud váš trénink byl docela vážný, jako srdce -thumping třídu kickbox, pokusit se mít plnohodnotné jídlo během jedné hodiny, která kombinuje protein, směs jednoduchých a komplexních sacharidů a zdravé tuky. Tyto léčivé živiny pomohou opravit a krmiva Po únavném svaly. A znovuzavodnit s tekutinou z potravy (jako je ovoce a zelenina), nebo non-kofeinové nápoje. Méně intenzivní cvičení vyžadují stejnou kombinaci živin, lehčí formě. Kompletní jídlo se může skládat z grilované kuřecí salát s vinaigrette oblékání, na straně hnědé rýže a ovoce. Na svačinu, nízkotučný jogurt s hrstí mandlí nebo slunečnicových semen a vody bude stačit.

Související obsah na redbookmag

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky