péče o vaše stehy nebo svorkami – přehled téma

Vaše rána budou potřebovat péči a pozorování. Po stehy nebo svorky jsou umístěny v, může být plocha pokryta tenkou vrstvou antibiotické masti a pokrytý nepřilnavým obvazem. Lékař vám dá návod, jak pečovat o své stehy nebo svorkami. Dodržujte tyto pokyny.

Z tváří v 4 až 5 dní; Z rukou a paží v 5 až 10 dnů; Z nohy, nohy, hrudník, břicho a záda do 7 až 14 dnů; Nad spoje v 7 až 14 dnů.

Není krmení WEL; Je listles; Má horečku

Je normální, že stehy nebo svorky způsobit malé množství zarudnutí kůže a otoky, kde steh nebo střižových vstupuje do kůže. Váš rána mohou svědit nebo se cítí podrážděně. Zkontrolujte, zda vaše zranění každý den známky infekce.

Váš střih se nemusí obvaz, pokud není pravděpodobné, že se zašpiní, není vyčerpávající, a to v oblasti, kde oblečení nebude jej háček. Pokud používáte obvaz, změnit každých 24 hodin a kdykoliv se dostane za mokra nebo velmi špinavá.

Váš lékař vám řekne, kdy mají stehy nebo svorky odstranit. Při rozhodování o tom, jak dlouho nechat stehy nebo svorky na místě, bude Váš lékař v úvahu několik faktorů, jako je umístění, hloubce a velikosti vaší rány a celkového zdravotního stavu. Ujistěte se, že dodržovat jeho pokyny.

Většinu času, stehy jsou odstraněny

Pylu, tipy léčba a další.

Není to nic kýchat na.