Ryan Reynolds rutinní cvičení a dietní plán: od ostří k Green Lantern

Pravděpodobně nejvíce památná funkce ve třetím filmu čepel byla herec Ryan Reynolds je neskutečně tvarovaná abs, takže je definováno měli mít získal zvláštní Oscar.

Sedm let poté, co film byl propuštěn, lidé jsou stále a ve velkém počtu vyhledávání na internetu pro Reynoldse tréninku.

Mluvili jsme s mužem za těchto abs, osobní trenér Bobby Strom, o Ryanova tréninku.

Ne, nemyslím si, že je připraven pro ni tenkrát. Nikdo je připravena k tréninku jsem s nimi dělat.

Ale když se dělá Green Lantern, byl dobře vědom toho, co ho čeká.

Byl jsem s ním v New Orleans [pro snímání] po dobu šesti měsíců. Vypracovali jsme sedm dní v týdnu, 90 minut denně, a nikdy udělal to samé cvičení dvakrát.

Jednoho dne by mohl být 70% abs práce, pak nějaké nohy práce nebo horní část těla práce. Byl bych pracovat s činkami nebo na jeho hlavní síla.

Při práci protikladné svaly ze dne na den, že cvičení doplněny navzájem. Ty plynuly.

Měli bychom dělat nohy jeden den, žádné nohy na druhou. Abs jeden den, pak není abs nebo minimální abs další den. Jedna svalové skupiny by se zotavit, když jsme zapojeni další svaly.

Rádi bychom přepnout na pilates nebo jógy, když byl totálně vyčerpaný. Nebo když strávil den jsou vrženy v sedačce, tak bych ho udělat více natažení nebo pěnovým válečkem práci.

Ať už ho film nutná k tomu, abychom na bázi cvičení na to.

Když se potřeboval připravit na bojových scén, museli bychom dělat kickbox. Na jednom místě, senzace tým mi řekl, že Ryan bude dělat hodně práce svazku a ujistit se zády byl opravdu silný na to.

Výcvik jsme udělali, bylo funkční ve všech aspektech. Dny tréninku jen pro estetiku je u konce, ale Ryan přece měl vypadat jako superhrdina. Musel se dát na nějaké velikosti, že je Green Lantern.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …