zneužívání návykových látek: léčiv typy, alkohol, tabák a další

Lidé, zneužívání látky, jako jsou léky, alkoholu a tabákových výrobků pro rozmanité a složitých důvodů, ale je jasné, že naše společnost platí značné náklady. Mýtné pro toto zneužívání může být viděn v našich nemocnicích a záchranných útvarů prostřednictvím přímého poškození zdraví při zneužívání návykových látek a jeho propojení s fyzickým traumatem. Věznic a věznic shodují denně silné spojení mezi zločinem a drogové závislosti a zneužívání. Přestože užívání některých léků jako je kokain klesla, užívání jiných drog jako heroin a “klubových drog” se zvýšila.

Podle zákona o cenově dostupnou péči, mnohé zdravotní pojistné plány zahrnují preventivní služby duševního zdraví, včetně screeningových testů na deprese a zneužívání alkoholu, a to bez nákladů na vás. Další informace.

Zdravotní pojištění Center

Mnoho látek může přinést na odstoupení od smlouvy, což je účinek v důsledku zastavení nebo snížení množství použité látky. Odstoupení se může pohybovat od mírné úzkosti k záchvatům a halucinace. předávkování drogami může také způsobit smrt.

Mnoho látek, jako je alkohol, sedativa, opiáty a stimulanty, v průběhu času také mohou produkovat jev známý jako tolerance, kde je nutné použít větší množství léku produkovat stejnou úroveň intoxikace.

Nalezení účinnou léčbu a prevenci zneužívání návykových látek bylo obtížné. Prostřednictvím výzkumu, nyní máme lepší pochopení chování. Studie jasně najevo, že droga vzdělávání a prevence zaměřené na děti a mladistvé nabízí nejlepší příležitost k omezení zneužívání na národní úrovni; Národní institut na zneužívání drog odhaduje počet uživatelů nelegálních drog v roce 2014 ve Spojených státech ve věku 12 a více let, aby bylo asi 7 milionů korun. Kromě toho průzkum odhaduje, že 6,4% z mnoha lidí na světě (zhruba 17 milionů dospělých) zneužívání nebo jsou závislí na alkoholu.

Tabák: Lidé citovat mnoho důvodů pro používání tabáku, včetně potěšení, zlepšenou výkonnost a bdělost, úlevu od deprese, pro snižování hladu a kontrola hmotnosti; Primární návyková látka v cigaretách je nikotin. Ale cigaretový kouř obsahuje tisíce dalších chemických látek, které rovněž poškozují zdraví. Nebezpečnost jsou srdeční choroby, rakovinu plic a rozedma plic, peptické vředové choroby a mrtvice. Abstinenční příznaky kouření patří úzkost, hlad, poruchy spánku a deprese; Kouření je zodpovědný za téměř půl milionu úmrtí ročně. Užívání tabáku stojí národu odhadem 300 miliard $ ročně, náklady na přímých i nepřímých zdravotní péče a ztracené produktivity.