Letní kupující ‘Guide: samoopalovacích krémy

Dosažení tohoto bronzového-políbil vzhled, aniž by kdy posílení nohou na pláži nebylo nikdy jednodušší. A Sunless opaluje bude teplejší než kdy jindy letošního roku se všemi druhy proužků odolné odrůdy, včetně do-it-yourself airbrush opalování kit, snadno dostupné.

Zde je návod, jak zamračeného koželuhů fungovat. Účinná látka je obvykle dihydroxyaceton (DHA), který reaguje s aminokyselinami na nejkrajnější horní vrstvy kůže do vzniku hnědé barvy bez slunce. Podívejte se na DHA na etiketě.

Dokud krémy a spreje mají DHA, že jsou v pořádku, “říká Ariel Ostad, MD, dermatolog v soukromé praxi v New Yorku a profesor klinický asistent dermatologie na New York University Medical Center.” Existuje spousta stejně dobré produkty a všichni jsou velmi bezpečné, “říká.

“Můžete dát je dál a jít do slunce, ale pravděpodobně budete ještě potřebovat opalovací krém na ochranu,” říká.

DHA a “tan” se dostanete z něj neposkytují žádnou ochranu před sluncem.

Zatímco Sunless koželuhů jako ochranu proti slunečnímu záření přicházejí v mnoha variantách, “gely vysychají, takže bych si vybrat pleťové vody nebo spreje, protože oni jdou na jednodušší,” dodává Ostad.

Bruce E. Katz, MD, lékařský ředitel Juva kůže a laserové centrum v New Yorku je fanoušek zamračeného airbrush tan. Stručně řečeno, airbrush činění se skládá z nastříkáním roztoku DHA na stříkací pistolí. “Je to vlastně velmi spolehlivý a dostanete dobré výsledky a nic v cestě streaking,” říká. Můžete to udělat v lázních nebo zakoupit sadu at-home.

Bez ohledu na to, jaký typ self-koželuha si vyberete, budete muset najít ten správný pro váš typ pleti. “Self-tan, které mohou být skvěle na jednu osobu činí někdo jiný vzhled oranžové,” říká Katz. “Ještě malou oblast dřív, než si zavázat a pokusit se experimentovat před velkou společenskou událost.

Nezapomeňte, že “je to pokusů a omylů a skutečně otázkou, jak najít ten správný pro vaši pokožku. Pak můžete jít tak temná, jak budete chtít pomocí opakovaných žádostí.”

ZDROJE: Ariel Ostad, MD, dermatolog, New York City, klinická: pomoc; profesor dermatologie, New York University Medical Center. Bruce E. Kat; MD, lékařský ředitel, Juva kůže a laserové centrum, New York City.

Velký! Tam jsou vždy nové tipy, které mohou vaše pleť vypadat lépe.

Získat požadovaný vzhled s naší osobní pleti hodnotitelem.

6 otázky najít jeden pro vás to pravé.

Expert vybere pro rovnoměrné, bronzovou záře.

Kolik toho víte o ochranu proti slunečnímu záření?

Nadace s SPF přidává ochranu, ale je to dost?

Jak slunce poškozuje vlasy a co dělat, aby ji ochránil.

Vrásky, úžeh. Jaké to tě zachránil před?