sexuálních problémů u žen, jinou léčbu

Výzkumníci pokračovat v hledání léčby pro zvýšení sexuální touhy, vzrušení a uspokojení. Výzkum zahrnuje jak zařízení a bylinných doplňků.

Pokud se rozhodnete použít alternativní medicíny nebo doplněk, dodržujte následující bezpečnostní opatření

Jako je testosteron, DHEA (dehydroepiandrosteron) je androgen také v těle. Over-the-counter DHEA: 4

Jedná se o malý bateriemi napájené zařízení sloužící ke stimulaci klitorisu. To bylo zrušeno podle US Food and Drug Administration (FDA) pro prodej v USA v roce 2000.

Použití tohoto zařízení je prý zvýšit mazání a klitorisu pocit, pomáhat s dosažením orgasmu a ke zlepšení žen sexuální uspokojení.

Počáteční studie prokázaly dobré výsledky u žen, sexuální problémy podávání zpráv, a také u žen, v rekonvalescenci po léčbě rakoviny děložního čípku. 4

Promluvte si se svým lékařem, zvláště pokud jste těhotná nebo se snažíte otěhotnět, pokud užíváte léky na předpis, nebo pokud máte jiný zdravotní problém; Postupujte podle pokynů na etiketě, a to nemělo trvat déle než doporučenou dávku.

Není známo, že zlepšit sexuální pohodu u zdravých žen; Když se užívá ústy, má stejné riziko poškození jater a negativní dopady na hladinu cholesterolu jako ústní testosteronu. Má také stejné nežádoucí chloupky -growth a vedlejší účinky akné. To je proto, že tělo změní DHEA na testosteron; Není regulována státem, takže není možné s jistotou vědět, kolik užíváte. Některé DHEA doplňky obsahují méně než DHEA štítky nárokovat. Jiní obsahují více než štítky tvrdí.