bělení zubů bezpečnostní tipy

Orální zdraví Trends

Oslnivé úsměvy se zdají být na dosah každého z nás, a to díky vzkvétající zuby -whitening podnikání. Z více než-the-counter proužky na ošetření v zubní ordinaci, máte spoustu možností pro leštění obarvených nebo tmavé zuby.

Je toho víc k krásný úsměv než šumivé zuby. Tvar zubů také hraje roli. Pokud vaše zuby vypadat malý a podsaditý, léčba s názvem guma tvarování může zlepšit váš úsměv.

Získejte profesionální čištění a ústní zkoušku, i když se rozhodnete pro bělení zubů doma. Možná budete potřebovat pouze důkladné čištění obnovit jiskru váš úsměv je.

Váš zubař bude také hledat dutin a zkontrolovat stav svých dásní během zkoušky. Léčení případné problémy dříve, než bělení je bezpečnější pro úst.

Zeptejte se svého zubního lékaře o tom, které over-the-counter systém používat a kolik zesvětlení můžete očekávat. Zuby se zatemnit s věkem a množství barevných změn se liší od člověka k člověku.

U-domácí bělidla jsou peroxidy, obvykle karbamid peroxid, v množství v rozmezí od 10% do 20%.

Vyberte si produkt s úrovní peroxidu někde uprostřed tohoto rozsahu. V případě, že výrobek neobtěžuje ústa, ale neposkytuje zesvětlení efekt, který chcete, můžete zvolit vyšší úroveň. Máte-li jakékoli dotazy, Váš lékař vám může pomoci najít bělidlo, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Nenechávejte proužky nebo gely na déle než doporučeno – můžete skončit s bolavými dásní a nastavit sami k dalším problémům.

Po bělení, vyhnout se sodou, sportovní nápoje nebo jiné kyselé nápoje pro několik hodin chránit zuby.

Chcete-li být na bezpečné straně, těhotné ženy a kojící matky by měly odložit bělení zubů.

Porcelánové nebo kompozitní zubní korunky a lepení nebude odlehčit. Takže pokud jste změnit barvu zubů kolem nich, můžete skončit s nerovným úsměvem.

Vaše zuby může být mírně citlivější po bělení, ale to je obvykle krátkodobé. Mohlo by to být menší problém, pokud vaše zuby a dásně jsou v dobrém stavu. Pokud vám to nestačí, zastavte léčbu a poraďte se se svým zubním lékařem.

Gel-naplněné zásobníky, které nosíte přes zuby jako ústa stráže, mohou také obtěžovat vaše dásně případě, že nejsou dobře zapadá. Je to dobrý nápad, aby přestali používat produkt, pokud začnete s tímto problémem.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010