Zdvih: oblékání – přehled témat

Mrtvice často postihuje pohybu a používání jedné straně těla, takže oblékání je často obtížné pro lidi, po cévní mozkové příhodě.

Zotavuje po cévní mozkové příhodě se mohou cítit jako skličující úkol. Mimo jiné, váš mozek se musí znovu naučit dovednosti, to ztratilo, když byla poškozena mozkové příhodě; Nedávný výzkum však ukazuje, že mozek je překvapivě odolné a schopné se přizpůsobit po cévní mozkové příhodě. To znamená, že oživení je možné, než se dříve myslelo; Obnovení použití vašeho ramene nemá přinést zvláštní problémy, i když – jiné než ty, které zažili s nohou, říká Susan Ryerson PT, ScD, majitel pokrok, fyzická …

Aby oblékání jednodušší

Odstranění oděv, který má jít nad hlavou může být obtížné. Svléknout po mrtvici zasáhla ruku nebo nohu, odstraňte pevnější ruku nebo nohu z oděvu první, pak vyklouznout svou postiženou nohu nebo ruku.

Velcro uzávěry; Elastické opasky a tkaničky; Patentky a chapadla.

Vyložit své oblečení v pořadí, v jakém se dát je na, s těmi budete dát na první na vrcholu hromady; Sednout, když se oblékáte; Dejte si postiženou nohu nebo ruku do kusu oděvu jako první, před nepostižené ruku nebo nohu.